Mõjuva ettekande loomine ja esitlemine PowerPointiga

149.- (+km)

Koolitusel räägime, milliseid võimalusi pakub esitlustarkvara PowerPoint ning kuidas erinevaid töövahendeid parimal moel praktikasse rakendada. Koolitus sobib hästi nii algajale kui ka edasijõudnule. Alustame esitluse planeerimisest, slaidide lisamisest ja presentatsiooni õigest ülesehitamisest ning liigume sammhaaval edasi peamiste töövahendite juurde. Lisame slaididele erinevaid objekte; vaatame, kuidas neid saab oma soovidele vastavalt kohandada. Keskendume olulisel määral ka sellele, millised on esitluse üles ehitamisel ja esinemisel head tavad ning kuidas esinemisega saavutada taotletud eesmärki.

Lisaks saad kogu koolituse vältel asjakohaseid nõuandeid ning näpunäiteid, kiirklahve ning otseteid, millega oma PowerPointi kasutamise oskusi veelgi rikastada.

Koolituse teemad:

  • Sissejuhatus ja peamiste töövahenditega tutvumine. PowerPointi töökeskkonna tutvustus, kiirvalikud ja nipid-trikid. Esitluse koostamise põhimõtted, ettevalmistamine ja head tavad. PowerPointi efektiivse kasutamise viis etappi.
  • Slaidide lisamine ja paigutused. Kohatäidete kasutamine, uute paigutuste loomine. Piltide ja jooniste lisamine. Tabelite kasutamine – HTML tabelid, Excel. Erinevate meediumite kasutamine ja kohandamine.
  • Slaidide kohandamine, kujunduste loomine, salvestamine ja rakendamine. Kujundusmallide kasutamine. Töö juhtslaididega (Slide Master). Päised ja jalused. Slaidinumbrid.
  • Slaididele üleminekute lisamine. Animatsioonide kasutamise võimalused, kohandamine ja rakendamine. Head tavad ja nende rakendamine. Death by PowerPoint.
  • Esitluse ülevaatamine ja esinemise ettevalmistamine. Oma loo salvestamine. Kohandatud esitlusloendid. Esinejavaate kasutamine. Koostöötamine teiste programmidega.
  • Esinemise head tavad ja taotletud eesmärgi saavutamine.
  • Erinevad esinemistehnikad ja auditooriumi vajadustega arvestamine.

Korraldaja
Nordic Koolitus OÜ
info@nordickoolitus.ee, kontakttelefon: 6300001