Noorteprojekt "Beastmode"

Töökeel: 
Eesti

Noorteprojekt "Beastmode"

Beastmode - seisund, kus esinetakse eriti keerulise tegevusega kuid väga oskuslikult, võimsalt ja otsusekindlalt!

OMAtsirkuse projekt pakub tsirkusest huvitatud noortele noorele väljundit, kus nad saavad oma oskusi ja mõtteid teistele noortele edasi anda läbi tsirkuse keele. OMAtsirkus on juba aastaid suvel tänavatel oma lugu jutustamas käinud ning inimesi endaga kaasa tõmmanud. Projekti peamiseks piirkonnaks on Põhja-Tallinn, Telliskivi piirkond, Kesklinn ja Vanalinn - käime parkides, tänavatel ja väljakutel.

Igal hommikul kogunetakse OMAsaalis ja arutatakse läbi päeva eesmärgid ja plaanid. OMAsaalis õpitakse selgeks uued oskused (žongleerimine, tasakaalukunst, monorattasõit). Noored suunduvad koos juhendajaga Tallinna tänavatele. Peale oskuste omandamist on nende ülesandeks õpetada oskus edasi juhuslikule möödakõndijale. Läbi selle õpivad noored suhtlema, oma teadmisi edasi kandma ja olema välismaailma suunas avatum. Kes tänaval ei ole valmis juhuslikke möödakõndijaid õpetama saab samu õpitud elemente õpetada iga päeva lõpuks endast noorematele lastele OMAsaalis.

Kui päevane kogemus on saavutatud, peaks olema õpetamise kogemus noortel juba olemas ja arusaamine selle etappidest palju selgem.

 

Noorteprojekti toetab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet

 

Korraldaja
MTÜ Eksperimentaalse Liikumise Keskus
info@omatsirkus.ee, kontakttelefon: 523 7030

Katusüritus

Suvekalender »