Õieteraapia

Töökeel: 
Eesti

Dr. Bachi õieteraapia on 38 mittemürgisest taimest koosnev loodusravisüsteem. Taimede energeetika mõjutab inimeste negatiivseid emotsioone ning aitab viia inimese emotsionaalsesse tasakaalu. Süsteem on loodud umbes 80 aastat tagasi Inglismaal dr. Bachi poolt, kes oli hariduselt arst ja homöopaat. Dr. Bachi põhimõtete kohaselt on haiguste ülesandeks tuua isiksus tagasi oma hinge soovide ja valitud tee juurde. Kõik me oleme siia ilma sündinud õnnelikena, see on meie loomulik seisund, haigused ja stress on sellest kõrvalekaldumine. Pikaajalised negatiivsed emotsiooni põhjustavad muutusi inimese energeetikas, ning seejärel ka haigusi juba füüsilisel tasandil.

Bachi õieteraapia on väga tõhus meetod kõikide emotsioonide tasakaalustamiseks ja seeläbi kogu olemuse tervendamiseks. Kui negatiivsed emotsioonid, nagu näiteks hirm, viha, ärevus, mure, masendus, süütunne jne., kestavad pikka aega, avaldub see haigusena. Õieteraapia paneb inimese ausalt endasse vaatama ja teadvustama negatiivseid emotsioone. Need on meis kõigis olemas. Õietilkade abiga saab inimene tagasi oma meelerahu ja õnnetunde ning julguse viia täide oma unistusi.  

Õieteraapia protsess on järgmine: konsultatsioonis selgitatakse välja, millised negatiivsed emotsioonid hetkel inimese elu segavad (olenevalt valmisolekust saab ette võtta mitu probleemi korraga), seejärel lepitakse kokku, missugused õied võiks kõige paremini aidata. Antakse kaasa pudel õietilkadega, mida tuleb tarvitada järgneva 3 nädala jooksul 4x päevas paar tilka.

Tegeldakse ainult nende teemadega, milleks klient on valmis ning soovi avaldab. Mida avatumalt ja ausamalt inimene oma emotsioonidest räägib ning on nõus kaasa minema enesearengu protsessiga, seda kiiremini saab ta positiivseid tulemusi. 

kaiteraapiad.simplesite.com/418657803

Korraldaja
SKB OÜ
kairon2@hotmail.com, kontakttelefon: 53541506