Pop-laul Mariann Leppik

Pop-laul Mariann Leppik

NB! Esimene kohtumine toimub 31.08.18

Olen juba lapsest saati pühendunud muusika õppimisele ja püüdnud sellega igal võimalusel tegeleda – olen lõpetanud Tallinna Lastemuusikakooli viiuli erialal, õppinud Kaari Sillamaa Kaunite Kunstide Koolis, WAFis, lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakool pop- jazz laulu erialal ning õppinud aasta Inglismaal Brighton Institute of Modern Music’us. Olen olnud ansambli Astrobeat solist, Eesti Otsib Superstaari esimese hooaja finalist, osalenud taustalauljana mitmetes Eesti Laulu koosseisudes, andnud välja oma EP ja teinud koostööd suurepäraste muusikutega paljude projektide raames. Selle kõrvalt olen omandanud kõrghariduse Tallinna Ülikooli suhtekorralduse erialal.

 Minu ambitsioon on oma õpilastele edasi anda muusika ägedust, samas rõhutades, et areng muusikas nõuab distsipliini ja süvenemist. Vokaaltehniliselt keskendun hääle korrektsele toetamisele ja hääleulatuse tervislikule laiendamisele. Aasta jooksul kasutame ära võimalikult palju esinemisvõimalusi, et arendada üldist enesekindlust ja avaliku esinemise oskust.

Õpetaja Mariann Leppik

E-mail: mariannleppik@gmail.com,
telefon: 57888740

Õppekavaga on ette nähtud osalemine väikerühmas ja individuaaltunnis. Palume täita avaldused mõlemasse gruppi!

Õppetasu 65 € kuus (pop laul väikerühmas õppemahuga 1 tund nädalas 25 € ja pop laul individuaaltund 1 tund nädalas 40 €).

Registreerimine kodulehel www.kanuti.tln.edu.ee

Korraldaja
Tallinna Kanutiaia Huvikool
kanuti@kanuti.tln.edu.ee, kontakttelefon: +372 6440989