Robootika kool ROBOGO 0 aste (5-6 a.) /vene keeles/

5-6
Töökeel: 
Vene
€24/kuu

0 aste (5—6 aastat)

Arendavad mehhanismid

Kursuse eesmärk — laps tutvub mehhaanika, tehnika ja matemaatika maailmaga. Lapsel arenevad sotsiaalsed ja koostöö oskused, mis võimaldavad tal olla edukas koolis ja edaspidises elus.

Kursuses sisu:

Kasutades LEGO Education kogemusi valmistasime ette kursuse väikelastele, mis võimaldab neil avastada matemaatika, füüsika ja dünaamika maailma läbi erinevate meeskonna- ja koostöö ülesannete. Ühise konstrueerimise käigus julgustavad lapsed üksteist loovalt mõtlema ja lahendama ülesandeid. Konstrueerides ja oma loodud konstruktsiooni lahti võttes, õpivad nad katsetama ja kogevad põhjus- tagajärg seoseid. Klotsid, kujukesed ja teised detailid aitavad lastel läbi kaasava ja praktilise metoodika, mõista abstraktseid mõisteid nagu näiteks liitmine ja lahutamine.

Kursus tutvustab lastele lihtsaid mehhanisme ja füüsika reegleid. Lapsed õpivad tundma rataste ja hammasrataste, kangide, klambrite, telgede, plastik plokkide, kaalude, purjede ja tiibade tööd ja toimimist. Samuti tutvutakse mõistetega nagu jõud, ujuvus, tasakaal, kiirus ja pikkused.

Koolieelikute tegevusi läbi viies kasutame mängulisi ja rühmatöö võtteid, mis arendavad lastes suhtlemisoskust ja loovust.

Korraldaja
OGOGO
info@ogogo.ee, kontakttelefon: 6606040