Robootika kool ROBOGO 6 aste (10+ a.) /vene keeles/

10+
Töökeel: 
Vene
€64/kuu

6 aste (10+ aastat)

Mindstorms projektid

Kursuse eesmärk — anda õpilasele võimalus mõelda ja tegutseda kui päris teadlane ja insener.

Kirjeldus:

Antud kursus sobib suurepäraselt õpilastele, kellel on plaanis kaitsta uurimustööd koolis. Projektide teemad on mitmekülgsed: ökoloogilised projektid, astronoomia, tehnoloogia ja matemaatika.

Kursus järgib teaduslike uurimustööde täpseid nõudeid, mida rakendavad oma töös insenerid, kes tegutsevad erinevates teadusharudes. Projekti protsess annab võimaluse õppeprotsessi struktureerimiseks. Õpilased saavad juhendajalt soovituslike suunamisi: kontseptsiooni lühitutvustus ja rakendusvaldkonnad igapäeva elus. Õpilastele demonstreeritakse videoid, millelt on võimalik näha roboteid, kes tegutsevad reaalsetes olukordades. Tegevuse tulemiks on õpilaste enda projekteeritud, ehitatud, programmeeritud, läbitestitud, modifitseeritud mudel, mille nad esitlevad ja kaitsevad rühmakaaslaste ees.

Kõik meie otsused on seotud igapäeva eluga, tänu millele õpilased mõistavad hõlpsasti ühe või teise mehhanismi toimimist ja füüsikalise nähtuse olemust. Õpilased tajuvad kiiresti, teaduse olulisust ja jätkavad 21 saj. oluliste suhtlusoskuste, ülesannete lahendamise oskuste, loomingulise ja kriitilisi mõtlemise oskuste ning projektijuhtimise oskuste arendamist.

Korraldaja
OGOGO
info@ogogo.ee, kontakttelefon: 6606040