Rocket® Jooga Õpetajate Koolitus

1500€
Soodushind 1300€ kuni 01.12.2019

See on kümne päevane intensiivkursus (27.01-05.05.2020)

See kursus on registreeritud Jooga Liidu poolt 300h programmina ja It's Yoga® International võimalusena jätkata IYI 500 Registreeritud Rocket® Treenerite Programmina. (200h IYI või 301 IYI tunnistus on vajalik)

IYI 302: Rocket® Take Off treening on mõeldud It's Yoga joogaõpetajatele jätku koolitusena, toetamaks nende teekonda oma praktika järgmisele tasemele viimiseks.

Nüüd kus põhilised teadmised It's Yoga süsteemist on kinnistunud, valmistame osavõtjad ette lennuks. Usaldades maagiat, õppides praktilisi töövahendeid, seeriate järjekorda ja üleminekuid, omandab õpilane teadmisi, kuidas tuua rõõmu, kergust ja valgust, et lennata - nii matil, kui ka matilt maas - koos Rocketiga.

Õpetajad: Lena Thea Dorea Younes ja Marilyn Jurman

It's Yoga 302 Treening on mõeldud neile, kes on juba läbinud Rocket® alused, kas IYI 200h õpetajate koolitusel või IYI 301 Rocketi aluste edasijõudnute koolitusel.

Koolitusel läbitakse järgnev:

1) Ülesehitus ja ümberehitus Rocketi asenditest ja üleminekutest 
2) Teadus Rocketi järjestamisest
3) Jooga ja It's Yoga ajalugu ja filosoofia
4) Maagia ja töövahendid lendamiseks
 
Õppides It's Yoga® koolis, tunnustatakse Sind ametliku ja autentse The Rocket® õpetajana. Läbi selle koolituse saad sa osaks ja toetatuks meie kasvava It's Yoga® perekonna poolt üle kogu maailmas. 

See koolitus on tunnustatud 300h Jooga Liidu koolituse osana teel 500h tunnistuseni. See mõeldud nii neile, kes soovivad lihtsalt oma praktikaga minna veel sügavamale, kui ka neile, kes kaaluvad enda hariduse jätkamist It's Yoga koolis IYI 500h programmis

Ole valmis muutuseks, nii matil, kui ka väljaspool matti!

"Lõdvestu, Hinga ja mine Vooluga kaasa!" - It's Yoga!

Korraldaja
It's Yoga Tallinn
info@itsyogatallinn.com, kontakttelefon: -