Segarahvatantsurühm KÄND JA KÄBID

Kui oled üle 18 aasta vana, siis tule meiega tantsima …

Hea noor inimene! Sa vajad liikumisrõõmu, head rühti, trimmis keha ja toredat seltskonda. Tule, osale meie treeningutel ja Sa leiad kõik selle.

Facebook

Juhendaja:
Kadri Aadma
tel 514 3523
ekirikadrile@gmail.com

E 20.30-22.00   algajad   I korruse suur saal
T 20.00-22.00                   I korruse suur saal
N 20.15-22.00                   I korruse suur saal

Kuutasu 15 €

Alustab 4. septembril.
Lisainfo : http://www.nommekultuur.ee/huviring/segarahvatantsuruhm-kand-ja-kabid/

Rühma tutvustus: Segarahvatantsurühm Känd ja Käbid on Nõmmel tegutsenud juba rohkem kui 70 aastat. Pika aega juhtis rühma Urmo Känd, kuni kümme aastat tagasi võtsid teatepulga üle nooremad tegijad.

Meie repertuaaris leidub nii pärimustantse kui ka lavalaudadele seatud tantse. Erilise uhkuse ja rõõmuga esitame meie endi juhendajate loomingut.

Juba traditsiooniliselt astume me üles kontsertidega Nõmme Kultuurikeskuses, Nõmme Kevadel ja Vanamõisa käsitöölaatadel, siiani oleme osa võtnud ka kõikidest Üldtantsupidudest ning igal aastal leidub päris mitu toredat väikest esinemist meie endi tuttavate kutsel kas talupäevadel, perepidudel või näiteks lasteaiaski.

Meie tantsijate passijärgne vanus jääb 25 ja 55 vahele, kuid tantsides oleme kõik noored ja särtsakad.

Juhendaja tutvustus: Tantsurõõm tõi Kadri Aadma Nõmmele juba 20 aastat tagasi, mil ta ühines segarahvatantsu-rühmaga. Saades aastate jooksul hulganisti kogemusi tantsijana ja soovides rakendada oma sünnipärast kalduvust teisi õpetada, hakkas ta ka tantsude õpetamise vastu huvi tundma. 2014. aasta tantsupeo eel avaneski tal võimalus rühma juhendada ja nad tantsupeole viia. Soovist rahvatantsust veelgi rohkem teada saada alustas ta 2015. aasta jaanuaris kaheaastast Rahvatantsujuhtide täiendõppekoolitust Rahvakultuurikeskuses.

Korraldaja
Nõmme Kultuurikeskus
post@nommekultuur.ee, kontakttelefon: 6770890