Teatristuudio Andres Kask

Teatristuudio Andres Kask

Uus, 2018/2019 õppeaasta:

Meie esimene kokkusaamine toimub teisipäeval, 28. aug. 2018 kell 15.00 Kanutiaia Huvikooli II korruse teatrisaalis. Oodatud on kõik eelmise õppeaasta õpilased ja uued huvilised.

Esimesed tutvustavad tunnid toimuvad järgnevalt: 

VANUSEGRUPP 1. kuni 6. klass – neljapäeval, 6. sept. kell 15.00

VANUSEGRUPP 7. kuni 12. klass – neljapäeval, 6. sept. kell 17.15 

Kõik huvilised on oodatud!

Tunnid toimuvad vastavalt vanusegruppidele teisipäeviti ja neljapäeviti kell 15.00-17.15 ja
kell 17.15-19.30 (kellaajad võivad pisut õppeaasta alguses vastavalt õpilaste tunniplaanile koolides muutuda).

Huvi korral palun tulla ühel sobivatest aegadest Kanutiaia Huvikooli II korruse teatrisaali. Ilusat suvevaheaega ja kohtumiseni!

Teatristuudiosse on oodatud õpilased vanuses 7.-­ 19. eluaastat. Eelnev kogemus ei ole nõutav, küll aga teatrihuvi. Õppetöö toimub erinevates vanusegruppides. Tegeleme näitlejameisterlikkuse, lavakõne, liikumise, etüüdide ning erinevate improvisatsioonitehnikatega. Teeme esmast tutvust teatriteooria- ja ajalooga. Kui algavad näitemängu proovid, keskendume oma tundides lavastuse loomisele. Meie õppetöö eesmärgiks on arendada ja kasvatada kohusetunnet, teistega arvestamist, partneri usaldamist ning meeskonnatööd. Õpiväljunditeks on avalikud esinemised – olgu selleks improvisatsioonilised omaloomingulised etteasted, lühikavad (näiteks luuletustest, etüüdidest või proosatekstidest) ning näitemängud. Valminud lavastusi saab näha Kanutiaia Huvikooli teatrisaalis. Teatristuudio noored osalevad teatrifestivalidel ning soovi korral on õpilastel võimalus olla huvikoolis ja linnas toimuvate noorteprojektide ja programmide teadustajateks ja läbiviijateks. Igal suvel toimub õpilastele teatrilaager Karepal.

Õppetasu on 22 € kuus (6 tundi nädalas).
Õppemaks kuulub koolituskulude alla.

KUI TUNNED HUVI – KÜSI JA KIRJUTA JULGESTI!

Juhendaja näitleja Andres Kask;
KÜSI: 52 89 631; KIRJUTA:email: andres.kask@kanuti.tln.edu.ee

Palun võimaluse korral eelnevalt registreeruda huviringi lehe lõpus oleva lingi kaudu. Küsimuste korral palun helistada või kirjutada.
Kohtumiseni!

Registreerimine kodulehel www.kanuti.tln.edu.ee

Korraldaja
Tallinna Kanutiaia Huvikool
kanuti@kanuti.tln.edu.ee, kontakttelefon: 6440989