Teatristuudio/teatriõpe Andres Kask

7.-­ 19.
Töökeel: 
Eesti
Õppetasu on 30 € kuus (8 tundi nädalas).

Tunnid toimuvad järgnevalt:

TEISIPÄEVITI kell 15.00 (1.-6. klass) ja 17.15 (7.-12. klass)
NELJAPÄEVITI kell 15.00 (1.-6. klass) ja 17.15 (7.-12. klass)

Põhitunnid toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti ning eelneval kokkuleppel vajadusel ka pühapäeviti (lavaproovid).

Teatristuudiosse on oodatud õpilased vanuses 7.-­ 19. eluaastat. Eelnev kogemus ei ole nõutav, küll aga teatrihuvi. Õppetöö toimub erinevates vanusegruppides. Tegeleme näitlejameisterlikkuse, lavakõne, liikumise, etüüdide ning erinevate improvisatsioonitehnikatega. Teeme esmast tutvust teatriteooria- ja ajalooga. Kui algavad näitemängu proovid, keskendume oma tundides lavastuse loomisele. Meie õppetöö eesmärgiks on arendada ja kasvatada kohusetunnet, teistega arvestamist, partneri usaldamist ning meeskonnatööd. Õpiväljunditeks on avalikud esinemised – olgu selleks improvisatsioonilised omaloomingulised etteasted, lühikavad (näiteks luuletustest, etüüdidest või proosatekstidest) ning näitemängud. Valminud lavastusi saab näha Kanutiaia Huvikooli teatrisaalis. Teatristuudio noored osalevad teatrifestivalidel ning soovi korral on õpilastel võimalus olla huvikoolis ja linnas toimuvate noorteprojektide ja programmide teadustajateks ja läbiviijateks. Igal suvel toimub õpilastele traditsiooniline teatrilaager Karepal.

Pisut endast. Olen lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli režii eriala. Töötanud VAT Teatris. Eesti Näitlejate Liidu liige, vabakutseline näitleja. Olen laste, noorte ja täiskasvanute õpetamisega tegelenud aastaid. Huviharidusega laiemalt tegelen Eesti Huvikoolide Liidus, olles juhatuse esimees. Olen abielus ning mul on tütar ja poeg. Vabal ajal meeldib matkamine, aiandus ja kokkamine.   

Teatristuudio ainekava uueneb 2021/2022 õppeaastal ning teatriõppe tunde hakkavad andma erinevad õpetajad.

Esimesel poolaastal jagab oma teadmisi ja kogemusi Irina Tomingas (lõpetanud B.Štšukini Teatriinstituudi Moskvas, lavastaja, näitleja, teatriõpetaja).

Õppetasu on 30 € kuus (8 tundi nädalas).
Õppemaks kuulub koolituskulude alla.

KUI TUNNED HUVI – KÜSI JA KIRJUTA JULGESTI!

Juhendaja näitleja Andres Kask;
KÜSI: 52 89 631; KIRJUTA:email: andres.kask@kanuti.tln.edu.ee

Palun võimaluse korral eelnevalt registreeruda huviringi lehe lõpus oleva lingi kaudu. Küsimuste korral palun helistada või kirjutada.
Kohtumiseni!

Registreeru huviringi

Korraldaja
Tallinna Kanutiaia Huvikool
kanuti@kanuti.tln.edu.ee, kontakttelefon: +372 6440989