Turunduse ABC

128 eurot

TURUNDUSE ABC

Turundus võib tunduda huvitav ja põnev ning seda ta tegelikult ka on. Aga selle töö tegemiseks või selle töö mõistmiseks on hea teada turunduse põhimõisteid, protsesse ja erinevaid mõjureid.

Turundus ei ole vaid Instagrammi piltide tegemine, Facebookis boostimine või reklaamide filmimine. Turundus kätkeb endas ka tootearendust, hinnastamist ja palju muud, mida tihtipeale turunduse valdkonna alla üldse panna ei osatagi. Kursuse raames õpite turundusmaastikul paremini orienteeruma, omandame teadmisi ja praktilisi oskusi turunduse terviklikuks käsitlemiseks. Kursusele on oodatud kõik huvilised, kes soovivad seda valdkonda paremini mõista ja selles orienteeruda.

Juhendaja Ingrid Prinsthal on lõpetanud Tartu Ülikooli Majandusteaduskonna turunduse ja juhtimise magistrantuuri. Tal on enam kui kümne aastane turundusalane töökogemus ning senise karjääri jooksul on ta kokku puutunud erinevate turunduse, müügi, tootearenduse, teenusdisaini ja B2B distsipliinidega, seda nii kliendi kui agentuuri poolel. Hetkel töötab Ingrid Maag Grupp AS-is turundus- ja arendusjuhina. Ingrid tunneb suurt huvi turundusteooriate vastu ning lisaks igapäevasele tööle jagab ta oma teadmisi Tartu Ülikoolis ja EBSis, kus ta on käinud külalisõppejõuna turundusloenguid andmas


Rohkem infot: Tallinna Õpetajate Maja koduleheküljel

Korraldaja
Tallinna Õpetajate Maja
kristel@opetajatemaja.ee, kontakttelefon: 615 5163