V.A.T Crew tantsustuudio Kätlin Kim

9.-18.
ppetasu: 30 € kuus (6 tundi nädalas), täiskasvanuile 50 € kuus (6 tundi nädalas)

Tunnid toimuvad:

Esmaspäev kell 16:30-18:00

Teisipäev kell 16:30-18:00

Neljapäev kell 16:30-18:00

V.A.T Crew ootab tantsima 9.-18. aastaseid lapsi ja noori. Oodatud on kõik vahvad ja toredad tantsuhuvilised, nii kogemusega kui kogemuseta. Uusi õpilasi võtame vastu terve õppeaasta vältel.

Trennides keskendume kehalisele liikumisele, rütmitunnetusele, vastupidavusele, painduvusele ja improvisatsioonile. Õpime tantsulisi liikumisi ja läbi tantsu õpime väljendama oma emotsioone.

V.A.T Crew tantsutrennides keskendutakse kahele stiilile, mis on põimitud kokku. Nendeks on Show tants ja tänavatants (Hip Hop). Mõlemad stiilid toetavad üksteist ja saavutamaks maksimaalseid oskuseid, kombineerime kaks põhistiili kokku.

Iga õppeaasta lõpetatakse Kevadkontserdiga, kus kõik õpilased näitavad õppeaasta jooksul õpitud tantse.

Kõikidele õpilastele pakume võimalust osa võtta esinemistest, festivalidest ja tantsuvõistlustest nii Eestis kui ka välismaal.

V.A.T Crew alustas oma tegevust 2 aastat tagasi peatreeneri Kätlin Kim käe all.

Kätlin on tantsinud 19 aastat, millest 13 aastat on ta olnud tantsutreeneri rollis. Pika tantsutee jooksul on ta tantsinud mitmeid erinevaid tantsustiile: show, hip hop, ballett, contemporary, modern, popping, locking, house, break dance, disco dance, street dance.

Ta on teinud koreograafiaid ja trenne mitmetele tantsustuudiotele üle terve Eesti: V.A.T stuudio, VK Keeris, RN stuudio, Carolina, Error tantsukool.

Ennast täiendamas on Kätlin käinud erinevates workshopides juba väga noorest east nii eesti kui ka välismaa treenerite tundides. Osalenud erinevatel esinemistel, projektides, võistlustel ja festivalidel. Olnud mitmel korral tantsufestivali Koolitants finaalis, kus pälvinud nominendi tiitli nii tantsijana kui ka koreograafina.

Kätlin ise tantsijana on mitmetel kordadel seisnud poodiumikohtadel ning juhendatud grupid ja koreograafiad on saavutanud poodiumikohti erinevatel EDO (Estonian Dance Organization) tantsuvõistlustel. Neist kõige mainekam on Hip Hop väike grupp, kus hoitakse tiitlikohta juba mitmendat aastat järjest. Osalenud aastate jooksul mitmetel välismaa võistlustel ning esindanud Eestit tiitlivõistlustel.

Lisaks treeneri ja tantsija rollina on tal ka IDO (International Dance Orgabization) poolt väljastatud EDO riikliku kohtuniku paberid.

Kätlini näeb tihti tantsimas ja võistlemas koos oma õpilastega, kes annavad üksteisele toetust ja inspiratsiooni.

Meie youtube link, kus on paar videot: 

www.youtube.com/channel/UCMmLcZZO92Y7UbxYz8YVxzQ

Õpetaja Kätlin Kim

Telefon +372 56 901 929
katlin.kim@kanuti.tln.edu.ee

Õppetasu: 30 € kuus (6 tundi nädalas), täiskasvanuile 50 € kuus (6 tundi nädalas)

Registreeru huviringi

Korraldaja
Tallinna Kanutiaia Huvikool
kanuti@kanuti.tln.edu.ee, kontakttelefon: +372 6440989