Veebikoolitus: Visuaalne mõtlemine ja lihtsustamine

Töökeel: 
Eesti
144 €

Visuaalne lihtsustamine on n-ö mõtlemine koos pliiatsiga, mis aitab Sul tõhusamalt ja teistele arusaadavamalt oma mõtteid esitada ning selgitada lihtsasti alguses keerulisena näivaid ideid, informatsiooni, protsesse jne. Paberile panemine aitab muuta nähtavamaks erinevaid seoseid ja paremini haarata suurt pilti, elavdada loovust ja loomingulisust ning olla efektiivsem mõtleja.  Koolituse läbinuna oled Sa nii eestvedaja kui kaasajana tõhusam ning suudad isikliku eeskujuga innustada inimesi enda ümber oskama kergemini näha tervikpilti, aga ka detaile, mis selle esmapilgul keerulisena näiva terviku moodustavad.

Koolitaja Kati Orav on visuaalne praktik ja haridusinnovaator, kelle suur kirg on mõtlemine koos pliiatsiga. Ta usub, et teadlik kritseldamine aitab kaasa efektiivsemale mõtlemisele, mis omakorda tähendab olla edukam õppimises, koostöös, juhtimises ja mis iganes protsessis, kuhu elu meid viib. Seetõttu on Kati võtnud oma südameasjaks edendada visuaalsete praktikate valdkonda ja viia seda võimalikult paljude inimesteni. Eelkõige on Kati huvi edendada oma valdkonda tõenduspõhiselt hariduse kontekstis, sest sealt saab kõik alguse. Tartu Ülikooli Haridusinnovatsiooni magistrandina on Kati suurim rõõm anda oma teadmised ja oskused edasi uuenenud õpikäsituse võtmes just õpetajatele ja haridusjuhtidele. 

Koolituse õpiväljundid:

  • oled teadlik visuaalse lihtsustamise olemusest, taustast ning kasutusvõimalustest;
  • oled omandanud lihtsamad joonistustehnikad;
  • oskad struktrueeritult kuulata ning märkmeid teha;
  • oskad luua suurt pilti, visuaalseid esitlusi ning malle;
  • oled saanud läbi harjutuste kavandada mitmeid olulisi protsesse ning luua isikliku ikoonidevaramu.

Koolituse maht: 12 akad tundi

Toimumisaeg: alates 01.02.2021 saab iga osaleja koolituskeskkonale ligipääsu, misjärel saab koolituse 6 kuu jooksul endale sobivatel aegadel läbida.

Vaata rohkem: https://opetajatemaja.ee/koolitused/visuaalne-motlemine-k21/ 

Korraldaja
Tallinna Õpetajate Maja
kristel@opetajatemaja.ee, kontakttelefon: 5565 5486