Viiuliõpe Brita Post

alates 4. eluaastast
Õppetasu 35 € kuus

Kui Sinu laps soovib õppida viiulit, siis usun, et see on võimalik, kui on olemas toetavad vanemad, lapse enda uudishimu ning motivatsioon mängida pilli.

Viiuliõppel on väga palju, mida lapsele pakkuda. Olulisemad mainimaks neist on praktiline noodilugemise oskus, eneseväljenduse oskus, ansamblimängu oskus, esinemised ja kõige põhilisem kindlasti lust ja rõõm viiulimängust.

Õppetöö kavandamine ja kulgemine on individuaalne ning see sõltub õpilasest endast, tema võimetest, eeldustest ja motivatsioonist.

Eeldused, et tulla meile õppima:

alates 4. eluaastast

eelnevalt täidetud avaldus

kerge lugupidamine keelpillimuusika vastu

kõige tähtsam – huvi viiuli mängimise vastu!

Lühikirjeldus õpetajast:

Olen lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli viiuli erialal. Hetkel omandan Muusika Interpretatsiooni klassikalise viiuli erialal bakalaureusekraadi. Muusikuna olen mänginud paljudes orkestrites, Eesti mainekamates kontserdisaalides ja osa võtnud erinevatest projektidest, konkurssidest, kursustest, festivalidest nii Eestis kui ka välismaal. Õpetamas olen käinud praktikandina Üleriigilises keelpillimängijate ja keelpilliõpetajate suvelaager-kursusel Värskas. Õpetajana on mu südamesooviks pakkuda lastele harmoonilist atmosfääri, kus laps saaks ennast hästi tunda, mille vundamendil saame koos liikuda temaga vahvasse ja põnevasse muusikamaailma!  

Õpetaja Brita Post
Õppetasu 35 € kuus
E-mail: 

bbritappost@gmail.com

Telefon: 53038617

Registreeru huviringi

Korraldaja
Tallinna Kanutiaia Huvikool
kanuti@kanuti.tln.edu.ee, kontakttelefon: +372 6440989