1

Virtuaalne beebide võimlemistund 1-5k

1-5kuused beebid
Töökeel: 
Eesti
5€/kord, 15€/kuutasu

Virtuaalne võimlemistund koosneb 20- 30 minutilisest võimelmistunnist, kus igatund on erineva temaatikaga. Iga nädala esmaspäeval lisandub uus tund. Kõik tunnid on erineva temaatikaga.

Hind ja registreerimine: Ühe virtuaalse tunni hind 5 eurot. Iga nädala alguses lisandub uues virtuaalne tund. Küsimuste või takistuste tekkimisel kirjuta info@lasteklubi.ee või helista tel 505 0941. Ligipääsu virtuaalsesse võimlemistundi saab osta Väike Päike kodulehelt: virtuaalne võimlemistund.

11.05.2020 "Näomassaž ja harjutused suure palliga". Tunni sisu: teeme beebile näomassaaži ja võimleme suurel pallil. Akrobaatika osas õpime hundiratast, neljast "jalast" kiigutamist ja õlale tõsteid. Vajalikud vahendid: matt või paksem vaip, õhuke tekk ja suur võimlemispall. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

04.05.2020 "Harjutused gaasivalude leevendamiseks". Tunni sisu: õpime, kuidas läbi massaaživõtete aidata beebit gaasivalude korral. Teeme harjutusi, mis tugevdavad ülakere ja kõhulihaseid. Saame teada, mis harjutused on “Vurr” ja “Ufo”, ning paneme beebi käe peale istuma. Vajalikud vahendid: matt või paksem vaip, väike õhem tekk. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

27.04.2020 "Selja ja tuharamassaž, pööramine ja roomamisasend". Tunni sisu: õpetaja Tiina-Mai näitab ette selja- ja tuharamassaživõtteid. Õpime pöörama kõhult seljale ja vaatame, milline on õige roomamisasend. Tugevdame selja-ja kõhulihaseid ja õpime ära ühe tantsu. Lõpetuseks liisusalm tillukestest sipelgatest. Vajalikud vahendid: matt või paksem vaip, väike õhem tekk. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

20.04 "Paarisharjutused". Tunni sisu: õpetaja Tiina-Mai näitab ette erinevaid massaživõtteid, mis on suunatud lapse jalgade masseerimiseks. Lisaks  õpime, kuidas mõlemad vanemad üheaegselt saavad koos lapsega võimelda. Vajalikud vahendid: matt või paksem vaip ja õhuke tekk. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

13.04 “Massazivõtted kätele ja harjutused väikesel pallil"Tunni sisu: õpetaja Tiina-Mai näitab ette erinevaid massaživõtteid, mis on suunatud lapse käte masseerimiseks. Lisaks teeme harjutusi väikesel pallil ja õpime mõned uued akrobaatikaharjutused.Vajalikud vahendid: matt või paksem vaip, õhuke tekk ja väike kummipall. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

06.04 "Akrobaatika ja lihaste tugevdamine". Tunni sisu: keskendume akrobaatikale ning lapsevanema ja beebi lihastele. Kuna nii beebidele kui ka emadele on puudutused väga olulised, siis sellele beebide võimlemistunnis keskendutaksegi. Beebi kehalise tegevuse eesmärk on toetada lapse arengut tema vanusest sõltuvalt.  Beebide tunnid koosnevad rohkem silitusharjutustest ja massaažist, mis on kombineeritud püstioleva liikumisosaga. Vajalikud vahendid: matt või paksem vaip ja õhuke tekk. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

 

 

 

 

Korraldaja
MTÜ Väike Päike Huvikool
info@lasteklubi.ee, kontakttelefon: 5050941