1

Virtuaalne beebide võimlemistund 6-11k

6-11kuused beebid
5€/kord, 15€/kuutasu

Virtuaalne võimlemistund koosneb 20-30 minutilisest võimelmistunnist. Iga nädala esmaspäeval lisandub uus tund. Kõik tunnid on erineva temaatikaga.

Hind ja registreerimine: ühe virtuaalse tunni hind 5 eurot. Iga nädala alguses lisandub uus virtuaalne tund. Küsimuste või takistuste tekkimisel kirjuta info@lasteklubi.ee või helista tel 505 0941.

Ligipääsu virtuaalsesse tundi saab osta Väike Päike kodulehelt: virtuaalne võimlemistund.

 

11.05.2020 "Suur pall" . Tunni sisu: alustame tundi “Pata-Pata” soojendusega. Proovime erinevaid harjutusi suure palliga. Ületame tõkkeid, tuletame meelde laulumänge ja liisusalme. Vajalikud vahendid: toolid, tekid või võimlemismatid, padjad, suur võimlemispall. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

04.05.2020 "Harjutused võimlemisrõngaga". Tunni sisu: tunnis teeme tutvust võimlemisrõngaga. Õpime erinevaid harjutusi, mida saab teha emme-issi kukil. Jätkuvalt harjutame ka püsti seismist. Vajalikud vahendid: võimlemismatt või paksem vaip, peibutusvahend, võimlemisrõngas. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

27.04.2020 "Käputamise tehnika, istumistasakaal ja püsti tõusmine". Tunni sisu: tegeleme käputamise tehnika õppimisega, harjutame istumistasakaalu ja õigesti püsti tõusmist ja tagasi maha minemist. Akrobaatika osas teeme "lennukit", lisaks õpime ära uue liisusalmi. Vajalikud vahendid: võimlemismatt või paksem vaip. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

20.04. "Väikese palli kasutusvõimalused koos tantsuga". Tunni sisu: Lapsevanem õpib kasutama oma jalgu lapsele takistusraja tegemiseks ja lapse roomama/liikuma/käputama meelitamiseks. Lisaks harjutame istumist. Teeme erinevaid harjutusi ja arendavaid tantse väikese palliga. Vajalikud vahendid: väike pall, matt või paksem vaip. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

13.04 "Beebi ja ema lihaste treening"Tunni sisu ja vahendid: lihaste tugevdamise harjutused emale ja beebile. Lisaks meisterdame kodustest vahenditest takistusraja, mis aitab beebit liikuma meelitada ning aitab tema liikumisvajadust rahuldada. Vajalikud vahendid: matt, diivanipadjad, kõristi, tekk. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

06.04 "Pallid". Tunni sisu ja vahendid: keskendume harjutustele suure fitnessipalliga. 6-11-kuused lapsed on kõige keerulisem vanus, keda "kaugjuhtida". Harjutuste juures jagab õpetaja nippe, kuidas lapse arengut silmas pidades harjutusi sooritada. Vajalikud vahendid: suur fitnessipall, väike kummipall. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

Korraldaja
MTÜ Väike Päike Huvikool
info@lasteklubi.ee, kontakttelefon: 5050941