1

Virtuaalne muusika- ja loovustund 6k-3a

6 kuud-3 aastat
Töökeel: 
Eesti
5€/kord, 15€/kuutasu

Virtuaalne loovustund koosneb muusikatunnist (kuni 15 min) ja kunstitunnist (kuni 10 min). Iga tund on erineva temaatikaga ja on üles ehitatud nii, et laulude järgi on valitud sobivad meisterdusülesanded või meisterdusülesannete järgi laulud. Iga nädala esmaspäeval lisandub uus tund. Kõik tunnid on erineva temaatikaga.

Hind ja registreerimine: ühe virtuaalse tunni hind 5 eurot. Iga nädala alguses lisandub uus virtuaalne tund. Küsimuste või takistuste tekkimisel kirjuta info@lasteklubi.ee või helista tel 505 0941.

Ligipääsu virtuaalsetesse tundidesse saab osta Väike Päike kodulehelt: virtuaalsed huviringid.

11.05.2020 "Kevade pidu". Tunni sisu: tähistame kevade rõõmsat tärkamist ja mängime konnapilli ning laulame liblikalaulu. Laulame ja patsutame läbi ka juba tuttavad rütmilaulud. Meisterdamise osas maalime sümmeetriatrükis liblikat. Vajalikud vahendid: konnapill, meisterdamiseks paber, guaššvärvid, pintslid, 1-2 puidust pesulõksu, liim. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi. 

04.05.2020 "Orava kevad". Tunni sisu: seekordses tunnis laulame oravatest, tantsime oravate tantsu, mängime rütmipilli, kuulame muusikat. Vajalikud vahendid: muusikatunniks kodus olev rütmipill, milleks sobivad ka käbid ning džembetrumm ja kunstitunniks käbid, plastiliin, värvilised suled, papp. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

27.04.2020 "Jänkude aeg". Tunni sisu: seekordses tunnis "Jänkude aeg" laulame erinevaid jänkulaule, hüppame ja tantsime nagu jänkud, mängime rütmipilli, kuulame ning meisterdame jänkupildi. Vajalikud vahendid: kodus olev rütmipill, pliiatsid, õlipastellid või rasvakriidid; vatt, vill või kosmeetilised vatipadjad, liimipulk, värviline paber. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

20.04 "Linnud pesas". Tunni sisu: seekordses tunnis laulame lindudest, mängime rütmipilli, kuulame linnulaulu ning meisterdame armsa ja pehme linnupesa. Vajalikud vahendid: rütmimuna, kiisupall või mõni muu kodus olev rütmipill, papptaldrik, siidipaber, värvilised suled, käärid, liim, pliiatsid. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

13.04 "Munadepühad"Tunni sisu: selle nädala tunnis tähistame saabuvaid kevadpühi. Muusikatunni osas sahistavad lapsed koos vanematega munakujulisi rütmipille, kohtuvad kuke, kana ja tibuga, tantsivad ning mängivad muusikamänge. Kunstitunni osas meisterdavad lapsed õpetaja juhendamisel munahoidjaid. Rohket laulu- ja loomisrõõmu! Vajalikud vahendid: wc-paberi rullid, krepp-paberi ribad, liimipulk, käärid. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

06.04 "Tuulte Kodu"Tunni sisu: tunnis valitud laulud ja tantsud ja pillilood on seotud tunni teemaga. Muusikatunni osas mängivad lapsed koos vanematega erinevaid rütmipille, tantsivad ja mängivad muusikamänge. Kunstitunni osas meisterdavad lapsed õpetaja juhendamisel sahistaja - ise tehtud instrument ja mänguasi. Vajalikud vahendid: krepp-paberi ribad, paber,  liimipulk, teip, pliiatsid. Rohket laulu- ja loomisrõõmu! Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

 

 

 

Korraldaja
Väike Päike Huvikool
info@lasteklubi.ee, kontakttelefon: 5050941