1

Virtuaalne võimlemistund

1-4a
5€/kord, 15€/kuutasu

Virtuaalne võimlemistund koosneb 20-30 minutilisest võimelmistunnist. Iga nädala esmaspäeval lisandub uus tund. Kõik tunnid on erineva temaatikaga.

Hind ja registreerimine: ühe virtuaalse tunni hind 5 eurot. Iga nädala alguses lisanduvad uued virtuaalsed tunnid. Küsimuste või takistuste tekkimisel kirjuta info@lasteklubi.ee või helista tel 505 0941.

Ligipääsu virtuaalsetesse tundidesse saab osta Väike Päike kodulehelt: virtuaalsed huviringid.

11.05.2020 Tunni sisu: teeme harjutusi suure palliga. Jätkame takistusraja tegemisega koduseid tingimusi arvestades. Seisame pea peal ja teeme vurri. Lisaks õpime uue liisusalmi. Vajalikud vahendid: astumiskivid (või kausid või väikesed ämbrid), nöör, prügikorv või ämber ja sisse viskamiseks mänguasjad, laud, slaalomiks klotsid või pudelid, võimlemismatt, legomatt või kast, suur võimlemispall, mullid. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

04.05.2020 "Ringtreening 2". Tunni sisu: sel korral teeme ringtreeningut kasutades erinevaid koduseid vahendeid. Tantsime jänkutantsu ning õpime uusi ja tuletame meelde vanu võtteid kukerpallide tegemiseks. Vajalikud vahendid: matid, toolid, 2 nööri, rullis vaip, rõngas ja pall, padjad. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

27.04.2020 "Ringtreening". Tunni sisu: sel korral teeme ringtreeningut läbi akrobaatiliste harjutuste. Peidame jänkut ja õpime läbi selle kükitama ja viskama. Vajalikud vahendid: võilemismatt või paksem vaip, puzzlematid, paar juppi nööri. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

20.04 "Liikumine takistusrajal ja tutvumine võimlemisrõngaga". Tunni sisu: teeme koduste vahenditega lapse ronimis- ja liikumisvajaduse rahuldamiseks ning koordinatsiooni arendamiseks takistusraja. Lisaks tutvume võimlemisrõngaga. Tunnis võimlevad koos õpetaja Tiina-Maiga Siim ja Gloria. Vajalikud vahendid: võimlemisrõngas, matt või paksem vaip, erinevaid koduseid vahendeid takistusraja tegemiseks, mullitaja. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

13.04 “Lapse ja ema lihaste treening ”. Tunni sisu: õpetaja Tiina-Mai teeb erinevaid lihaste tugevdamise harjutusi nii emale kui ka lapsele. Tunnist saab palju nippe, kuidas  lapse loomulikku liikumisvajadust mänguliselt ja mõlemale poolele kasulikult ära kasutada. Harjutusi saab teha nii toas kui ka õues. Vajalikud vahendid: pall. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

06.04 "Spordipäev õues ja harjutused palliga". Tunni sisu: selles tunnis peame õues spordipäeva. Õpetaja Tiina-Mai juhendamisel jõuavad teieni lihtsad võtted, kuidas lapse õues viibimise aega teadlikult keha treenimiseks kasutada. Kõndivate laste tunnis proovime leida võimalikult palju koduseid vahendeid, mida harjutuste sooritamisel appi võtta. Lisaks saame teada, kuidas tavalist väikest kummipalli toas võimlemisharjutusteks kasutada. Vajalikud vahendid: pall, pikk nöör, mullitaja ja hea fantaasia. Osta ligipääs virtuaalsesse tundi.

 

Korraldaja
MTÜ Väike Päike Huvikool
info@lasteklubi.ee, kontakttelefon: 5092449