Advertisement
19.04.24 | Reede
-
18:00Lapsele, NäitlemineTallinna Kanutiaia Huvikool, Aia 12
20.04.24 | Laupäev
-
09:45Lapsele, Tehnika, Robootika, VariaOGOGO, Lembitu 8
-
10:00Lapsele, LoodusTallinna Loomaaia Keskkonnahariduskeskus, Ehitajate tee 150
-
11:00Kunst, käsitöö, Lapsele, VariaRahvusarhiivi õppeklass, Madara 24
-
11:00Kunst, käsitöö, Lapsele, LoodusTallinna Loomaaia Keskkonnahariduskeskus
-
11:00Lapsele, LoodusTallinna Loomaaia Keskkonnahariduskeskus, Ehitajate tee 150
-
11:30Lapsele, Tehnika, Robootika, VariaOGOGO, Lembitu 8
-
13:45Lapsele, Tehnika, Robootika, VariaOGOGO, Lembitu 8
-
14:00Kunst, käsitöö, VariaKodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
-
15:45Lapsele, Tehnika, Robootika, VariaOGOGO, Lembitu 8
-
17:30Lapsele, Tehnika, Robootika, VariaOGOGO, Lembitu 8
21.04.24 | Pühapäev
-
09:45Lapsele, Tehnika, Robootika, VariaOGOGO, Lembitu 8
-
10:45Lapsele, Tehnika, Robootika, VariaOGOGO, Lembitu 8
-
12:00Lapsele, Tehnika, Robootika, VariaOGOGO, Lembitu 8
-
13:45Lapsele, Tehnika, Robootika, VariaOGOGO, Lembitu 8
-
14:00Kunst, käsitöö, VariaKodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
-
15:30Lapsele, Tehnika, Robootika, VariaOGOGO, Lembitu 8
22.04.24 | Esmaspäev
-
09:00Lapsele, Tehnika, Loodus, Robootika, VariaLohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
-
09:00Lapsele, Tehnika, Robootika, VariaOGOGO, Lembitu 8
-
10:00Kunst, käsitöö, Sport, liikumine, Lapsele, TehnikaTallinna Nõmme Huvikool, Vikerkaare 10
-
11:00Lapsele, KeeleõpeEesti Lastekirjanduse Keskuse pööning, Pikk 73
-
14:00Kunst, käsitöö, VariaKodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
-
16:00Lapsele, Koolitused, NäitlemineImproteater IMPEERIUM, Ankru 10
-
16:00Lapsele, Loodus, Varia
-
16:00Lapsele, Loodus, Varia
-
16:00Lapsele, Loodus, Varia
-
16:00Lapsele, Loodus, Varia
-
16:00Lapsele, Loodus, Varia
-
16:00Kunst, käsitöö, VariaKodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
-
17:00Lapsele, NäitlemineTallinna Kanutiaia Huvikool, Aia 12
-
17:30KoolitusedTallinna Rahvaülikool vanalinna maja Vene 6
-
20:15TantsimineMustamäe Kultuurikeskus Kaja, E. Vilde tee 118
23.04.24 | Teisipäev
-
09:00Lapsele, Tehnika, Loodus, Robootika, VariaLohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
-
09:00Lapsele, Tehnika, Robootika, VariaOGOGO, Lembitu 8
-
09:15Lapsele, Koolitused, VariaPaks Margareeta, Pikk 70
-
10:00Kunst, käsitöö, Sport, liikumine, Lapsele, TehnikaTallinna Nõmme Huvikool, Vikerkaare 10
-
14:00Kunst, käsitöö, VariaKodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
-
15:00Kunst, käsitöö, Lapsele, KeeleõpeEesti Lastekirjanduse Keskuse pööning, Pikk 73
-
15:00Lapsele, LoodusTallinna Loomaaia Keskkonnahariduskeskus, Ehitajate tee 150
-
16:00Lapsele, Loodus, Varia
-
16:00Lapsele, Loodus, Varia
-
16:00Lapsele, Loodus, Varia
-
16:00Lapsele, Loodus, Varia
-
16:00Lapsele, Loodus, Varia
-
16:00Lapsele, LoodusTallinna Loomaaed, Ehitajate tee 150
-
16:00Lapsele, LoodusTallinna Loomaaia Keskkonnahariduskeskus, Ehitajate tee 150
-
17:30Sport, liikumine, Loodus
-
18:00Sport, liikumine, VariaHektor Container Hotel, Telliskivi 62
-
18:00Tantsimine, Sport, liikumineStuudio Tasapisitasakaal, Graniidi 1
-
18:30Koolitused, NäitlemineImproteater IMPEERIUM, Ankru 10
24.04.24 | Kolmapäev
-
09:00Lapsele, Tehnika, Loodus, Robootika, VariaLohesaba Seikluslinnak, Mustamäe tee 50
-
09:00Lapsele, Tehnika, Robootika, VariaOGOGO, Lembitu 8
-
10:00Kunst, käsitöö, Sport, liikumine, Lapsele, TehnikaTallinna Nõmme Huvikool, Vikerkaare 10
-
14:00Kunst, käsitöö, VariaKodulinna Maja, Gümnaasiumi 3
-
15:30Lapsele, LoodusTallinna Loomaaia Keskkonnahariduskeskus, Ehitajate tee 150