Tagasi nimekirja juurde

Ekskursioon: Kopli kriminaalne ajalugu

Ekskursioon
-
Kopli 100b
Korraldaja
A-Meelelahutus OÜ
Ekskursioonil tuleb juttu sarimõrvarist Kopli tänaval, Nõukogude sõdurite hauarüvetamisest kunagisel Kopli kalmistul, võõraid kortereid ilma omaniku loata

Reportaaž kohtust: “Oli elutüdimus. Nuusutasin bensiini ja äkki tekkis tahtmine keegi ära tappa. Tahtsin ükskõik keda tappa. Tahtsin proovida, mis see tapmine on” - alaealine sarimõrvar kirjeldas on esimest mõrva.

Ajaloolisel jalutuskäigul käime läbi kohad Kopli tänaval ja asumis, kus aastate eest kriminaalsed sündmused aset leidsid. Jalutuskäik algab Kopli 100b maja juures ja lõpeb Maleva bussipeatuse juures (Kopli 69b).

Kogunemine Kopli 100b maja ees. Ekskursiooni kestus on 1 tund. Läbiviija on Kopli asumi endine elanik Jaan Keskel. Varem on ta juhtinud ekskursioone “Pae tänava kriminaalne ajalugu”, "Balti jaama kriminaalne ajalugu" ja "Vanalinna kriminaalne ajalugu".

Esialgu ühekordse üritusena mõeldud ekskursioon "Kopli kriminaalne ajalugu" on toimunud publiku elava huvi tõttu alates 2021. aasta suvest juba ligi 15 korda.

Ekskursiooni hind on 5€, alla 18- aastastele 4€. Tasumine sularahas.
Osavõtmiseks kirjutage ajkeskel@gmail.com või  määrake end osalejaks Facebookis.

Korraldaja
A-Meelelahutus OÜ

59.455368376911, 24.68246765