1-päevane transformatsioonikursus "Virgumise teekond"

23. juulil 2019 toimub Tallinnas otseülekandega Nemamist, Indiast Sri Amma ja Bhagavani initsieeritud ühepäevane kursus. Kursuse nimi “Virgumise teekond” viitab suurele transformatsioonile teadvuses, mida antud kursus kingib igale osalejale.

Selline kursus toimus esmakordselt käesoleva aasta aprillis. Olid ka osalejad Eestist. Kõikidele osalejatele oli kingitud teadvuse seisund, milles mõistus ei ole võimeline enam sundmõtetest lugusid arendama. Eesti on valitud nende üksikute riikide hulka, kes eesrindlikult saavad sellise õnnistuse osaliseks.

Sri Amma ja Bhagavan on Oneness University ning Golden Age liikumise asutajad. Nad ei ole lihtsalt õpetajad, kes annavad edasi filosoofiat või õpetusi. Sri Amma ja Bhagavan, või nagu neid nimetatakse ühiselt Sri AmmaBhagavan, on valgustunud olendid, kes on võimelised edastama oma seisundeid teistele. Indias nimetatakse selliseid olendeid avatarideks. Sri AmmaBhagavani eesmärgid on inimkonna kannatustest vabanemine ja virgumine.

Miljonid inimesed üle maailma on aastast 1989. saanud osa sellest imelisest inimkonna evolutsioonist. Ka Eestis elab mitu virgunut. Kõrged teadvuse seisundid ning Kuldne Ajastu, millest on aastate jooksul räägitud ning kirjutatud, on nüüd kättesaadavad. Indias on sarnaseid kursuseid viidud läbi juba miljonite inimeste jaoks, kes on muutumas transformeerunud olenditeks. Kõik, mida on teadvuse kasvuks tarvis, on olla kohal ning võtta see vastu. 

Korralduslik informatsioon:

  • Kursus toimub Tallinna Tehnikaülikoolis (Ehitajate tee 5) 23. juulil 2019 saalis NRG-22.
  • Orienteeruv kursuse kestus 7.45-21.00. Täpsed kellaajad selguvad hiljem. Tuleb arvestada kogu päevaga.
  • Kursus toimub online formaadis, otseülekandena Indiast.
  • Kursus toimub inglise keeles. On eestikeelne sünkroontõlge ning venekeelne järeltõlge.
  • Osalustasu 120 eurot (soodustused perekondadele).

Rohkem informatsiooni ja registreerimine: www.onenessestonia.ee/vt2019

Kõikide küsimustega pöördu julgelt Ühtsuse Keskuse meeskonna poole:
5 100 463 või onenessestonia@gmail.com

Ühtsuse Keskus
www.onenessestonia.ee
www.facebook.com/yhtsusekeskus

Korraldaja
Ühtsuse Keskus
onenessestonia@gmail.com, kontakttelefon: 5 100 463