42. Tallinna vanalinna päevad

42. Tallinna vanalinna päevad

7.–9. juunil toimuvad taas Tallinna vanalinna päevad. Juba 42. väärikat sünnipäeva tähistaval festivalil moodustub vanalinnast omamoodi “loovuskaitseala”, kus traditsiooniliste kultuurisündmuste kõrval õitsevad lisaks mitmesugused haruldased subkultuurid. Loovuskaitsealal saab tasuta kuulata ka kõrgtasemel linnalaulu – esinevad Puuluup, villemdrillem & Elina Born, Kosmikud, Liisi Koikson ja kümned teised artistid.

Igas vanuses linnarahvast ootab kolm lõbusat päeva täis muusikat, kunsti, turge, kohvikuid, muuseume, mänge ja palju muud. Tallinna ajaloolises südames toimuv armastatud festival teeb seekord vanalinnast omamoodi “loovuskaitseala,” Vanalinn on läbi ajaloo inspireerinud loometegevust ja loomeinimesi. Loovuskaitseala rõhutab aga vanalinna olulist kultuurilist rolli mitte ainult mineviku võtmes, vaid ka tänaste erinevate põlvkondade jaoks.

Kolm päeva ja mitusada lõbusat sündmust

Pealava ja suurem osa festivalist on vaatajale-kuulajale tasuta. Kogu festivali mahuka programmiga, sh näituste, töötubade, ringkäikude ja tasuliste sündmustega saab tutvuda järk-järgult festivali kodulehel. Samuti tasub jälgida Tallinna vanalinna päevade Facebooki ja Instagrami, kus jagatakse jooksvat infot esinejate ja ürituste kohta.

Tallinna vanalinna päevad toovad kokku muusikud, kunstnikud ja kultuurisõbrad üle maailma, et üheskoos tähistada loovust ja Tallinna rikkalikku kultuuripärandit. Festival rõhutab vanalinna kui inspireeriva linnaruumi tähtsust ning kutsub osalema linlasi ja külalisi igas vanuses. Oodatud on ka lemmikloomad.

Kava ja täpsem info: vanalinnapaevad.ee

Kohtumiseni vanalinna päevadel!

Korraldaja
Tallinna Kesklinna Valitsus
kesklinn@tallinnlv.ee,