90. Rabajooks

Pühapäeval, 14. oktoobril toimub 90. Rabajooks. Rabajooks on traditsiooniline Nõmme kogupere spordiüritus, mis toimub kaks korda aastas Harku raba teedel.

Rabajooksu stardipaik on Pääskülas, Suvila ja Kalda tänava ristmiku läheduses. Start on avatud kella 11.00 kuni kella 12.00, rajale lastakse iga viie minuti tagant. Finišis saab igaüks ise oma aega elektrooniliselt ajatabloolt vaadata, kiipidega ajavõttu Rabajooksul ei ole. Finiš suletakse kell 13.00.

Esimesed 1800 lõpetanut saavad täidetud osavõtjakaardi vastu traditsioonilise vimpli.


Rabaringi pikkus on 6,3 km.
Rabajooksust osavõtt on kõigile TASUTA!

Oluline! Parkimisinfo: tavapärast platsi Kalda ja Õitse tänava ristmiku läheduses enam parkimiseks kasutada ei saa. 
Soovitame parkida autod Kadaka puiestee ja Õitse tänava vahelisele Kalda tänava lõigule, Tihniku tänavale või Tähetorni tänava äärsesse kergliiklustee parklasse. Palume autosid metsavööndisse ja haljasaladele mitte parkida! Autosid ei saa parkida stardi-finišiala lähedusse!


Jalgrattaga tulijatele on võistluspaigas olemas valvega jalgrattaparkla.


Kohapeal on võimalik vahetada riideid ning jätta kotid hoiule riidehoiubussi. 

Rabajooksul pakub maitsvat toitu Papa Joe Falafel Foodtruck ja lapsi lõbustavad Kiusamisest Vabaks maskott Sõber Karu ja Viking Line Eesti maskott Ville Viiking!


Rabajooksu korraldab Nõmme linnaosa valitsus


Rabajooksu toetavad: MyFitness, Nõmme malevkond ja Naiskodukaitse Nõmme jaoskond, Eesti Kergejõustikuliit kohtunikud, Kadrioru Staadion, Viking Line Eesti, Oriflame, Ühinenud Ajakirjad OÜ, Maiasmokk, Omega Pharma, Stoats, Saku Läte, Kiusamisest Vabaks, R-Kiosk, La Muu, Nõmme Seikluspark

Rabajooksu kohta on täpsem info ja jooksu juhend on koduleheküljel www.rabajooks.ee.

Korraldaja
Nõmme Linnaosa Valitsus
kontakttelefon: 645 7333