ABBA GOLD

Hea kontserdi külastaja!
 
Kahjuks peame tühistama 15. jaanuaril 2021.a Alexela Kontserdimajas toimuma pidanud ABBA GOLD (UK) kontserdi. Kuid seoses tekkinud ebamugavustega me pakume Teile ERIVÕIMALUST:
 
 1. PILETI VAHETUST (samas väärtuses mis oli eelnevalt ostetud pilet) ükskõik millise meie poolt korraldatava kontserdi pileti vastu ja LISAKS veel 1 TASUTA PILET (samas väärtuses mis oli eelnevalt ostetud pilet) ükskõik millise meie poolt korraldatava kontserdile.
NB! Pakkumine kehtib neile, kes on nõus pileti vahetamisega.
 
 
Kui Te ei soovi pakutud võimalust kasutada, siis tagastame Teile tasutud raha.
 
Pileti vahetamiseks/tasuta pileti saamiseks/raha tagasi saamiseks palun täitke alljärgnevad väljad ja saatke aadressile tagasiost@piletilevi.ee hiljemalt 31.01.2021:
 
 1. Tühistatud sündmus:
 2. Ostja ees- ja perekonnanimi:
 3. Ostetud Pileti ID number:
 4. Soovin saada piletivahetust JAH või EI (kui jah, siis millisele üritusele ja mis kohale (jätame endale võimaluse koha muutmiseks kui pileti väljastamise hetkeks on see koht juba hõivatud)):
 5. Soovin saada tasuta pileti JAH või EI (kui jah, siis millisele üritusele ja mis kohale (jätame endale võimaluse koha muutmiseks kui pileti väljastamise hetkeks on see juba hõivatud)):
 6. Soovin raha tagastust JAH või EI:
  1. Kui JAH ning oled ostnud e-poest siis kirjuta tellimuse number. Raha tagastame samale kontole, kust ost on sooritatud.
  2. Kui JAH ning oled ostnud müügipunktist siis lisa
     1. Saaja ees- ja perekonnanimi:
     2. Panga nimi, aadress, SWIFT:
     3. Kontonumber (IBAN):
 
Saadame uued piletid hiljemalt 14. veebruariks 2021.
 
 
** Ostja poolt edastatud isiklikud andmed kasutatakse ainult pileti vahetamise/väljastamise ja raha tagastamise eesmärgil. Olles täitnud väljad ja edastades neid aadressile tagasiost@piletilevi.ee, nõustub ostja sellega, et tema isiklike andmeid töödeldakse käsitsi ülalpool kirjeldatud eesmärgil**
 
Oleme väga tänulikud, kui otsustate toetada Eesti meelelahutusvaldkonda sellel keerulisel ajal ja valite pileti vahetamise võimalust. Me vabandame tekkinud ebamugavuste pärast.
 
Lugupidamisega,
Korraldaja
DukeBox Promotions OÜ

 

Otse Ühendkuningriigist ABBA GOLD nüüd ka Tallinnas! Ainult üheks õhtuks!

Fantastiline viisik on külastanud rohkem kui 40 riiki ja esinenud rohkem kui 3 miljonile inimesele. Teid ootab ees vaimustav kahetunnine kontsert täis lõbusaid ja hoogsaid muusikalisi etteasteid koos taustabändiga, originaalilähedased kostüümid, suurepärane lavavalgustus ja nii palju tantsu kui üks ABBA-fänn tantsida jaksab.

ABBA GOLD on üks kõigi aegade mõjukamaid tribuutansambleid ja neile on tekkinud mitmeid jäljendajaid. ABBA GOLD esitab kõik teie lemmiklaulud ja lisaks veel mõned võrratud albumilood, mida mäletavad ainult tõelised ABBA-fännid.

Kasutage kindlasti suurepärast võimalust nautida seda imelist kontserti 15. jaanuaril 2021 Alexela Kontserdimajas!