1

Akustilised Miljardid - Tallinn

Ansambel Miljardid annavad eelmise aasta lõpus toimunud “Akustilised Miljardid” kontserditesarjale jätku - 22.02.20 toimub Kumus kaua oodatud lisakontsert. Kuulata saab bändi parimaid palu albumitelt “Kunagi Läänes” ja “Imeline”.

Ansambel Miljardid, kuhu kuuluvad Marten Kuningas, Raul Ojamaa, Peedu Kass ja Kristjan Kallas, toovad oma taaskord lavalaudadele oma lugude paremiku, esitades neid akustilises võtmes. Lisaks on alates 2019.aasta suvest bändi live-kooseisus ka tuntud klahvpillimängija Tarvi Kull.

Miljardid on olnud viimastel aastatel üks enim armastatud Eesti rokkbände nii publiku kui kriitikute poolt. Mullu pävisid nad Eesti Muusikaauhindadel oma debüütalbumiga ‘’Kunagi läänes’’ auhindu lausa kolmes kategoorias ning olid ühtlasi ka gala enimnomineeritud koosseis. Käesoleval aastal on nad nomineeritud Aasta Ansambli tiitlile.

‘’Kuivõrd saime novembrikuisete akustiliste kontsertide kohta väga head tagasisidet ning nautisime ka ise väga võimalust enda lugusid teise nurga alt kogeda, otsustasime veelkord enda kavaga sedasi, akustiliselt, publiku ette tulla. Viimasel kahel mängul oli meil suur õnn kohtuda nii oma oma pikaajaliste kui ka uute fännidega.

Nagu ka eelmine kord toonitasin, siis akustilised kontserdid on alati märgatavalt vahetumad ja heas mõttes “lihtsamad” - loeb lugu ja mitte niivõrd palju seda ümbritsev vorm.’’ Ütleb bändiliige Raul Ojamaa

Kontsertidel tulevad muuhulgas ettekandele bändi hitid nagu “Olendid”, “Vilkuvad kollased” ja “Tule Koju”. Marten Kuninga varasemast repertuaarist on kavas “Tagurpidi vaal” ning “Öine Sõit”. Akustilise vormi on saanud ka bändi kevadel ilmunud “Imeline” EP palad.

Korraldaja
Made In Baltics Entertainment OÜ
toomas@madeinbaltics.eu,