Anna Netrebko & Yusif Eyvazov / Анна Нетребко и Юсиф Эйвазов (5.04.22 asendus)

T, 14.11.23 kell 19:00 - T, 14.11.23 kell 21:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9
Austatud piletiostja!
 
Teatame, et 14.11.2023 toimuma pidanud Anna Netrebko & Yusif Eyvazov (05.04.2022, 16.04.2021 asendus) kontsert jääb ära.
E-piletiraha (PDF) tagastatakse automaatselt 10 päeva jooksul. Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt.
Tagasiost kestab kuni 23.08.2023
Täname teid ja vabandame ebamugavuste pärast!

14. novembril 2023 toimub Tallinnas kauaoodatud sündmus kõigile ooperisõpradele – suurepärase ooperidiiva Anna Netrebko ja meie aja ühe säravama tenori Yusif Eyvazovi kontsert. Artistid esinevad oma karjääri jooksul esimest korda Eestis.

Kõik ostetud piletid kehtivad ka uuel kuupäeval ning neid ei ole tarvis ümber vahetada.

Eriprogrammiga Alexela Kontserdimajas avatakse kahe maailmaklassika staari Euroopa turnee, mille artistid on nimetanud Opera D’Amore’iks. Anna Netrebko ja Yusif Eyvazov esitavad oma ainsal Tallinna kontserdil ooperi meistriteoseid tunnustatud pianisti Pavel Nebolsini saatel.

Maailma ooperireitingute järgi esisopran Anna Netrebko rääkis kontserdi ettevalmistustest: „Meil on hea meel esitada publikule uus kava, kus kõlavad Giuseppe Verdi, Giacomo Puccini, Ruggero Leoncavallo, Pjotr Tšaikovski, Sergei Rahmaninovi ja teiste heliloojate kuulsamad teosed, mis läbi aegade ei kaota oma unikaalsust. Ootame põnevusega kohtumist meie vaatajatega külalislahkes Tallinnas!“

Kaasaegne Alexela Kontserdimaja asub Tallinna kesklinnas ja on tuntud maailmatasemel staaride esinemiste poolest. Opera D’Amore’i kontserdist saab kindlasti üks Alexela kontserdimaja grandioossemaid üritusi.

Anna Netrebko ja Yusif Eyvazov osalevad sageli maailma juhtivate ooperimajade lavastustes – La Scalas Milanos, Metropolitan Opera’s New Yorgis, Viini Ooperis, Covent Garden’is Londonis, Opera Garnier’s Pariisis ja mujal. Lõpuks kõlavad ka Alexela Kontserdimaja publikule dramaatiline sopran Netrebko ja hingestatud tenor Eyvazov, lubades külalistele unustamatut elamust.