Anu Stamberg: Elu uperpallid ehk kuidas sitkelt ja nõtkelt muudatustes ellu jääda?

Elus on kindel ainult see, et kõik muutub. Ometigi muudatused ei meeldi enamusele inimestest. Nendega on raske leppida ja toime tulla. Juhtub, et ei saada arugi, kui ärevuses ja pinges igapäevaelu elatakse ning püütakse olukorrast, kas vaimselt või füüsiliselt põgeneda.

Töötoas saab selgemaks, mis tegelikult muudatuste puhul inimestega toimub ning saadakse tööriistu, mis aitavad muudatustega paremini toime tulla. Arutatakse ja uuritakse, kuidas leida üles oma tugevus ehk sitkus ning kuidas paindlikult ehk nõtkelt muutunud olukorras edasi minna
Töötuba viib läbi pikaaegse koolitaja kogemusega Anu Stamberg. Anu esimene kõrgharidus on meditsiini ning teine psühholoogia valdkonda kuuluv. Anu on õppinud suhtlemistreeneriks ja motiveeriva intervjueerimise treeneriks, läbinud vaimse tervise õde-spetsialisti õppe ning praktiseerinud ka holistilise psühhoterapeudina. Anu elus on olnud mitmeid kannapöördeid ning tal on isiklik kogemus nii muudatustega kaasnevatest raskustest kui ka eduelamustest. Koolitus kuulub Kadaka Konverentside koolitussarja "Tervise teerajad". Teisi sündmusi vaata fienta.com/et/o/4995.