1

Argo Vals

Argo Vals (live-elektroonika) ja Oliver Kulpsoo (valguskujundus)

Argo Vals on muusik ja helilooja. Muusikaga on ta tegelenud peaaegu terve elu, kuid omaloomingu salvestamist alustas aastal 2006. Live-elektroonika maailma avastas ta enda jaoks kaks aastat hiljem.

Soololoomingus oli Argol pikalt fookuses kitarr, kuid kuna teda paelub vahelduslikkus ning liikumine erinevate ja ka vastandlike helialade vahel, on viimasel paaril aastal lisandunud trummimasinad ja rohkemate efektivärvingute kaasamine. Selle ning heliloomega erinevatele lavastustele tegeleb Argo praegusel ajal kõige aktiivsemalt.

Enda nime alt on ta välja andnud kaks täispikka albumit (“Tsihcier” 2012 ja “Nokturn” 2015). Kolmas album ilmub 2019. aastal.
Alates 2017. aasta esimeset poolest on Argo andnud kontserte valguskunstniku Oliver Kulpsooga, kes on ühise kava tarbeks ehitanud spetsiifilise, minimalistiliku ja mängulise valguslahenduse.

Oliver on olnud aastaid tegev erinevates Eesti teatrites (eeskätt von Krahli Teater) ja aidanud tehniliselt teostada festivale Baltoscandal, Augusti TantsuFestival, SAAL Biennaal, POT ja Eesti Teatri Festival Draama.

“Väsimatule unistajale / To a Tireless Daydreamer” elavas ettekandes koos Oliver Kulpsooga (2017):
https://www.youtube.com/watch?v=D2geo9LzDZg

Argo Vals (live-elektroonika) ja Oliver Kulpsoo (valguskujundus)

Piletid müügil ka kultuurikeskuses.

Korraldaja
Nõmme kultuurikeskus
post@nommekultuur.ee,