1

Avameelselt sinu kehast

Kutsume inimesi osa saama Tervisemuuseumi ja Kadaka Konverentside ühisest loenguõhtust “Avameelselt sinu kehast”. Meie missioon on avada inimeseks olemise ilu, võlu ja valu, et oleksid tervem ja õnnelikum. Osalejad saavad loengu jooksul lihvida oma teadmiseid inimese anatoomia ja füsioloogia osas ning tutvuda huvitavate faktidega keha kohta.

Tervisemuuseumi üritused on alati erilised tänu muuseumi esemekogust pärit palsameeritud päris elunditele ehk plastinaatidele. Nende abil on võimalik saada täiuslik pilt inimese sisemusest, uurida lähedalt päris organeid. Läbi esemete ja nende taga peituvate lugude saame vastuseid küsimustele miks on ohtlik kõrge vererõhk, mille pärast peab sööma kiudaineid ja milline on kõige tugevam lihas. Mida rohkem on ausat informatsiooni keha ja selle toimimise kohta, seda lihtsam on teha elus tervislikke valikuid ja olla õnnelik!

Jegor Jermakov on Tervisemuuseumis külastusjuhi rollis olnud taasavamise algusest, peagi viis aastat. Igapäevaselt töötab ta laste ja noortega, viies läbi muuseumitunde, töötube ja tuure. Lisaks veab Jegor huviringi abiturentidele “Anatoomia express”, mis toetab noori meditsiini erialadele sisseastumistel, samuti “Teadustrenni” teadushuvilistele noortele. Kahtlemata on tegemist muuseumi ühe säravaima külastusjuhiga, kelle juurde õpetajad alati tunde soovivad broneerida. Nii kolleegid kui igas vanuses külastajad hindavad tema laia silmaringi ja suurepäraseid teadmisi inimese anatoomia ning füsioloogia vallas. Vabal ajal on Jegor aktiivne mälumängija ja lahutab inimeste meelt tuleshowdega.

 

Loeng kuulub Kadaka Konverentside koolitussarja "Tervise teerajad".                                

Sarja teisi koolitusi vaata SIIT.

Koolitussarja loengud toimuvad koolitusruumis ja veebiülekandena. Virtuaalseks osalemiseks anna oma soovist teada aadressil leelo(at)kadakakonverentsid.ee.

Pääsmeid on võimalik soetada ka kinkepiletina. Loe lähemalt SIIT.

 

Koolitussari „Tervise teerajad“

Aadressil Kadaka tee 4 asuv uus ja moderne keskus Kadaka Konverentsid alustas 17. septembrist 2020 erinevate koolituste ja töötubade korraldamist.

Esimese sarjana käivitus "Tervise teerajad", mille sündmused leiavad aset neljapäeva õhtuti     kl 18 ja alates novembri keskpaigast ka laupäeva pärastlõunatel.

Sari on ellu kutsutud, et anda huvilistele võimalus läheneda tervisele erinevatest vaatenurkadest, et leida oma tõde tervislikust elust.

 

Korraldaja
Kadaka Konverentsid
leelo@kadakakonverentsid.ee,

Katusüritus

Tervise teerajad »