BALTI TURNIIR EESTI - FÄÄRI SAARED

L, 08.06.24 kell 19:00 - L, 08.06.24 kell 20:45
A. Le Coq Arena
Jalgpalli 21

Meeste jalgpallikoondise aasta esimene kodumäng toimub 8. juunil, kui Balti Turniiril minnakse vastamisi Fääri saartega!

Teises poolfinaalmängus kohtuvad Läti ja Leedu, kohtumine peetakse Lätis. Poolfinaalide tulemusest sõltub Eesti koondise turniiri teise mängu toimumispaik: kui vastaseks osutub Läti, mängitakse kodumaal, Leeduga minnakse aga vastamisi võõrsil.

2024. aasta kodumängude piletipaketid on kuni 14. aprillini saadaval erihinnaga, mille puhul on hinnavõit võrreldes üksikpääsmete soetamisega lausa 25 protsenti. Näiteks fännisektori istekohtade piletipakett maksab märtsikuu lõpuni 52 eurot (13 eurot mängu kohta), 15. aprillist 19. maini on sama paketi hind 59 eurot (14,75 eurot mängu kohta), kuid üksikpiletite summa samale istekohale on 70 eurot (17,50 eurot mängu kohta). Hinnavõit on tervelt ühe mängupääsme jagu!

Enne kohtumise avavilet alustab A. Le Coq Arena ümbruses festivaliala ja avatakse staadioni sissepääsud. Müügil on Eesti koondise fännitooted, toit ja jook ning kuulda saab armastatud Eesti muusikat!

 

MEELESPEA

Osta pilet Piletilevi eelmüügist – nii säästad enda ja teiste aega!

Võimalusel kasuta ühistransporti, tule staadionile jala või jalgrattaga (avatud rattaparkla!). Autoga tulles varu aega ja arvesta, et staadioni läheduses on parkimiseks piiratud võimalused.

Vaata tähelepanelikult oma piletil märgitud infot – sissepääs toimub vaid piletil kirjas olevast väravast!

Riietu vastavalt ilmastikule. Jäta oma söök ja jook koju.

Staadionil on müügil fännitooted, söök ja jook.

Ratastooliga staadionile sisenemiseks palume ühendust võtta e-posti teel ylli@jalgpall.ee või telefonil 6117 075.

VIP-LOOŽID

Soovid kogeda tõelist VIP-elamust oma kolleegidega või korraldada koondise mängu ajal hoopiski enda sünnipäevapidu? Erilise sündmuse saab korraldada A. Le Coq Arenal, rentides privaatse VIP looži. Möbleeritud loožiruumi kuulub 12 mugavat istekohta rõdul, kiire staadionile sisse- ja väljapääs, maitsvad suupisted ning joogid. Hinnapakkumise ja lisainfo saamiseks palume pöörduda e-mailile mattias.kauk@jalgpall.ee

 

OLULINE INFO

Piletite edasimüük (sh välisfännidele) või piletite kasutamine kommertseesmärkidel (sh loosimised vms) on ilma Eesti Jalgpalli Liidu nõusolekuta keelatud. Eesti Jalgpalli Liidul on õigus välisfänne mitte lubada Eesti poolehoidjate sektorisse ja tühistada edasimüüdud piletite kehtivus.