Bollywoodi filmi TUALETT esmaesitlus Eestis

Tähelepanu, tähelepanu! :)
Täiesti uus film otse Bollywoodist juba 13. augustil Sõpruse kinos, algusega kell 17:00. Esimene film on inglisekeelsete subtiitritega, edaspidi hakkavad filmid linastuma eesti-ja venekeelsete subtiitritega. Pileti hind on 12 eurot. Teretulemast! :) (Y)

Filmi "Tualett" kirjeldus:
Filmi autor on kaasanud filmi tõsise sotsiaalse probleemi Indias - umbes 600 miljonit inimest täna ei oma veel normaalseid tualetivõimalusi oma kodudes. Film ise on värviliselt humoorikas ja loomulikult ei puudu sellest emotsionaalne armastuslugu, mis tekitab revolutsiooni, seoses selle sotsiaalökonoomilise probleemiga. Lugu algab sellega, et pruut jätab maha oma abikaasa esimesel päeval peale abiellumist, kuna avastab, et mehel polegi WC-d oma kodus. Oleme kuulnud lugusid, kuidas mees, armastusest oma naise vastu, ehitas suursuguse Taj Mahali, aga nüüd oleme tunnistajaks uuele loole, kuidas mees pingutab ekstreemsusteni, et oma naisele tualett valmis ehitada. Läbi sajandite on armastus motiveerinud inimesi tegema kõige eriskummalisemaid asju. :) Vaadake ja nautige seda suurepärast armastuslugu ning leidke taas armastus oma südames. ♥
Lühidalt: Suurepärane ja unikaalne armastuslugu, milles on palju huumorit, värvikaid laule ja peidetud problemaatiline sõnum ühiskonnas. :)
Filmis mängivad Indias tuntud ja armastatud, andekad ning head näitlejad:
Akshay Kumar, Bhumi Pednekar, Anupam Kher, Sana Khan