1

Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 12–17-aastastele / Капоэйра – акробатика, боевое искусство, музыка для 12–17-летних

K, 13.11.19 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 14.11.19 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 14.11.19 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 16.11.19 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 18.11.19 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 19.11.19 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 19.11.19 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 20.11.19 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 21.11.19 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 21.11.19 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 23.11.19 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 25.11.19 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 26.11.19 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 26.11.19 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 27.11.19 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 28.11.19 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 28.11.19 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 30.11.19 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 02.12.19 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 03.12.19 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 03.12.19 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 04.12.19 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 05.12.19 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 05.12.19 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 07.12.19 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 09.12.19 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 10.12.19 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 10.12.19 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 11.12.19 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 12.12.19 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 12.12.19 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 14.12.19 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 16.12.19 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 17.12.19 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 17.12.19 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 18.12.19 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 19.12.19 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 19.12.19 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 21.12.19 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 23.12.19 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 24.12.19 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 24.12.19 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 25.12.19 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 26.12.19 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 26.12.19 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 28.12.19 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 30.12.19 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 31.12.19 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 31.12.19 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 01.01.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 02.01.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 02.01.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 04.01.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 06.01.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 07.01.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 07.01.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 08.01.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 09.01.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 09.01.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 11.01.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 13.01.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 14.01.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 14.01.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 15.01.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 16.01.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 16.01.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 18.01.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 20.01.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 21.01.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 21.01.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 22.01.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 23.01.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 23.01.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 25.01.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 27.01.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 28.01.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 28.01.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 29.01.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 30.01.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 30.01.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 01.02.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 03.02.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 04.02.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 04.02.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 05.02.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 06.02.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 06.02.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 08.02.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 10.02.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 11.02.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 11.02.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 12.02.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 13.02.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 13.02.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 15.02.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 17.02.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 18.02.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 18.02.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 19.02.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 20.02.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 20.02.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 22.02.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 24.02.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 25.02.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 25.02.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 26.02.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 27.02.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 27.02.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 29.02.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 02.03.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 03.03.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 03.03.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 04.03.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 05.03.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 05.03.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 07.03.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 09.03.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 10.03.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 10.03.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 11.03.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 12.03.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 12.03.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 14.03.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 16.03.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 17.03.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 17.03.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 18.03.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 19.03.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 19.03.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 21.03.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 23.03.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 24.03.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 24.03.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 25.03.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 26.03.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 26.03.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 28.03.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 30.03.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 31.03.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 31.03.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 01.04.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 02.04.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 02.04.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 04.04.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 06.04.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 07.04.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 07.04.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 08.04.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 09.04.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 09.04.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 11.04.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 13.04.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 14.04.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 14.04.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 15.04.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 16.04.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 16.04.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 18.04.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 20.04.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 21.04.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 21.04.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 22.04.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 23.04.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 23.04.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 25.04.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 27.04.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 28.04.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 28.04.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 29.04.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 30.04.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 30.04.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 02.05.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 04.05.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 05.05.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 05.05.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 06.05.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 07.05.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 07.05.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 09.05.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 11.05.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 12.05.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 12.05.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 13.05.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 14.05.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 14.05.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 16.05.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 18.05.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 19.05.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 19.05.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 20.05.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 21.05.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 21.05.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 23.05.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 25.05.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 26.05.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 26.05.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 27.05.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 28.05.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 28.05.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 30.05.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 01.06.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 02.06.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 02.06.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 03.06.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 04.06.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 04.06.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 06.06.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 08.06.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 09.06.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 09.06.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 10.06.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 11.06.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 11.06.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 13.06.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 15.06.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 16.06.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 16.06.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 17.06.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 18.06.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 18.06.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 20.06.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 22.06.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 23.06.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 23.06.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 24.06.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 25.06.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 25.06.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 27.06.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 29.06.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 30.06.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 30.06.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 01.07.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 02.07.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 02.07.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 04.07.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 06.07.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 07.07.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 07.07.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 08.07.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 09.07.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 09.07.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 11.07.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 13.07.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 14.07.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 14.07.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 15.07.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 16.07.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 16.07.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 18.07.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 20.07.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 21.07.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 21.07.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 22.07.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 23.07.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 23.07.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 25.07.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 27.07.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 28.07.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 28.07.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 29.07.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 30.07.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 30.07.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 01.08.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 03.08.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 04.08.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 04.08.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 05.08.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 06.08.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 06.08.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 08.08.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 10.08.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 11.08.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 11.08.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 12.08.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 13.08.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 13.08.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 15.08.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 17.08.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 18.08.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 18.08.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 19.08.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 20.08.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 20.08.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 22.08.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 24.08.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 25.08.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 25.08.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 26.08.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 27.08.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 27.08.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 29.08.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 31.08.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 01.09.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 01.09.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 02.09.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 03.09.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 03.09.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 05.09.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 07.09.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 08.09.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 08.09.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 09.09.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 10.09.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 10.09.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 12.09.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 14.09.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 15.09.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 15.09.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 16.09.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 17.09.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 17.09.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 19.09.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 21.09.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 22.09.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 22.09.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 23.09.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 24.09.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 24.09.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 26.09.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 28.09.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 29.09.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 29.09.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 30.09.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 01.10.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 01.10.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 03.10.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 05.10.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 06.10.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 06.10.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 07.10.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 08.10.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 08.10.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 10.10.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 12.10.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 13.10.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 13.10.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 14.10.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 15.10.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 15.10.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 17.10.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 19.10.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 20.10.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 20.10.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 21.10.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 22.10.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 22.10.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 24.10.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 26.10.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 27.10.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 27.10.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 28.10.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 29.10.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 29.10.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 31.10.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 02.11.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 03.11.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 03.11.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 04.11.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 05.11.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 05.11.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 07.11.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 09.11.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 10.11.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 10.11.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 11.11.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 12.11.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 12.11.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 14.11.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 16.11.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 17.11.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 17.11.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 18.11.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 19.11.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 19.11.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 21.11.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 23.11.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 24.11.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 24.11.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 25.11.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 26.11.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 26.11.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 28.11.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 30.11.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 01.12.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 01.12.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 02.12.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 03.12.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 03.12.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 05.12.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 07.12.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 08.12.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 08.12.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 09.12.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 10.12.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 10.12.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 12.12.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 14.12.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 15.12.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 15.12.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 16.12.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 17.12.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 17.12.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 19.12.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 21.12.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 22.12.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 22.12.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 23.12.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 24.12.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 24.12.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 26.12.20 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 28.12.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 29.12.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 29.12.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 30.12.20 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 31.12.20 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 31.12.20 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 02.01.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 04.01.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 05.01.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 05.01.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 06.01.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 07.01.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 07.01.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 09.01.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 11.01.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 12.01.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 12.01.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 13.01.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 14.01.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 14.01.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 16.01.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 18.01.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 19.01.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 19.01.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 20.01.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 21.01.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 21.01.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 23.01.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 25.01.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 26.01.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 26.01.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 27.01.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 28.01.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 28.01.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 30.01.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 01.02.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 02.02.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 02.02.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 03.02.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 04.02.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 04.02.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 06.02.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 08.02.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 09.02.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 09.02.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 10.02.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 11.02.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 11.02.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 13.02.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 15.02.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 16.02.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 16.02.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 17.02.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 18.02.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 18.02.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 20.02.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 22.02.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 23.02.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 23.02.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 24.02.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 25.02.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 25.02.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 27.02.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 01.03.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 02.03.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 02.03.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 03.03.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 04.03.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 04.03.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 06.03.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 08.03.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 09.03.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 09.03.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 10.03.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 11.03.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 11.03.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 13.03.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 15.03.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 16.03.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 16.03.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 17.03.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 18.03.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 18.03.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 20.03.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 22.03.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 23.03.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 23.03.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 24.03.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 25.03.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 25.03.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 27.03.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 29.03.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 30.03.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 30.03.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 31.03.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 01.04.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 01.04.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 03.04.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 05.04.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 06.04.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 06.04.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 07.04.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 08.04.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 08.04.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 10.04.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 12.04.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 13.04.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 13.04.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 14.04.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 15.04.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 15.04.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 17.04.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 19.04.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 20.04.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 20.04.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 21.04.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 22.04.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 22.04.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 24.04.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 26.04.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 27.04.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 27.04.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 28.04.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 29.04.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 29.04.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 01.05.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 03.05.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 04.05.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 04.05.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 05.05.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 06.05.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 06.05.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 08.05.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 10.05.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 11.05.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 11.05.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 12.05.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 13.05.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 13.05.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 15.05.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 17.05.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 18.05.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 18.05.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 19.05.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 20.05.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 20.05.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 22.05.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 24.05.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 25.05.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 25.05.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 26.05.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 27.05.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 27.05.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 29.05.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 31.05.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 01.06.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 01.06.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 02.06.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 03.06.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 03.06.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 05.06.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 07.06.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 08.06.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 08.06.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 09.06.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 10.06.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 10.06.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 12.06.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 14.06.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 15.06.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 15.06.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 16.06.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 17.06.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 17.06.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 19.06.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 21.06.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 22.06.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 22.06.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 23.06.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 24.06.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 24.06.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 26.06.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 28.06.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 29.06.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 29.06.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 30.06.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 01.07.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 01.07.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 03.07.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 05.07.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 06.07.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 06.07.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 07.07.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 08.07.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 08.07.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 10.07.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 12.07.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 13.07.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 13.07.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 14.07.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 15.07.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 15.07.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 17.07.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 19.07.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 20.07.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 20.07.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 21.07.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 22.07.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 22.07.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 24.07.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 26.07.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 27.07.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 27.07.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 28.07.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 29.07.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 29.07.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 31.07.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 02.08.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 03.08.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 03.08.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 04.08.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 05.08.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 05.08.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 07.08.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 09.08.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 10.08.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 10.08.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 11.08.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 12.08.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 12.08.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 14.08.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 16.08.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 17.08.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 17.08.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 18.08.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 19.08.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 19.08.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 21.08.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 23.08.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 24.08.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 24.08.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 25.08.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 26.08.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 26.08.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 28.08.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 30.08.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 31.08.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 31.08.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 01.09.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 02.09.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 02.09.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 04.09.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 06.09.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 07.09.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 07.09.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 08.09.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 09.09.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 09.09.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 11.09.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 13.09.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 14.09.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 14.09.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 15.09.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 16.09.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 16.09.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 18.09.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 20.09.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 21.09.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 21.09.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 22.09.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 23.09.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 23.09.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 25.09.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 27.09.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 28.09.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 28.09.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 29.09.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 30.09.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 30.09.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 02.10.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 04.10.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 05.10.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 05.10.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 06.10.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 07.10.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 07.10.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 09.10.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 11.10.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 12.10.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 12.10.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 13.10.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 14.10.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 14.10.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 16.10.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 18.10.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 19.10.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 19.10.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 20.10.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 21.10.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 21.10.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 23.10.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 25.10.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 26.10.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 26.10.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 27.10.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 28.10.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 28.10.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 30.10.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 01.11.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 02.11.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 02.11.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 03.11.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 04.11.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 04.11.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 06.11.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 08.11.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 09.11.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 09.11.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 10.11.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 11.11.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 11.11.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 13.11.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 15.11.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 16.11.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 16.11.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 17.11.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 18.11.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 18.11.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 20.11.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 22.11.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 23.11.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 23.11.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 24.11.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 25.11.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 25.11.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 27.11.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 29.11.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 30.11.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 30.11.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 01.12.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 02.12.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 02.12.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 04.12.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 06.12.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 07.12.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 07.12.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 08.12.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 09.12.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 09.12.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 11.12.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 13.12.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 14.12.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 14.12.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 15.12.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 16.12.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 16.12.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 18.12.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 20.12.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 21.12.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 21.12.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 22.12.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 23.12.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 23.12.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 25.12.21 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 27.12.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 28.12.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 28.12.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 29.12.21 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 30.12.21 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 30.12.21 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 01.01.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 03.01.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 04.01.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 04.01.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 05.01.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 06.01.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 06.01.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 08.01.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 10.01.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 11.01.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 11.01.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 12.01.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 13.01.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 13.01.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 15.01.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 17.01.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 18.01.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 18.01.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 19.01.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 20.01.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 20.01.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 22.01.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 24.01.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 25.01.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 25.01.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 26.01.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 27.01.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 27.01.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 29.01.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 31.01.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 01.02.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 01.02.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 02.02.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 03.02.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 03.02.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 05.02.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 07.02.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 08.02.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 08.02.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 09.02.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 10.02.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 10.02.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 12.02.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 14.02.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 15.02.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 15.02.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 16.02.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 17.02.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 17.02.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 19.02.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 21.02.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 22.02.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 22.02.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 23.02.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 24.02.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 24.02.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 26.02.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 28.02.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 01.03.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 01.03.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 02.03.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 03.03.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 03.03.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 05.03.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 07.03.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 08.03.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 08.03.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 09.03.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 10.03.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 10.03.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 12.03.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 14.03.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 15.03.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 15.03.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 16.03.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 17.03.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 17.03.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 19.03.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 21.03.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 22.03.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 22.03.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 23.03.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 24.03.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 24.03.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 26.03.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 28.03.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 29.03.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 29.03.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 30.03.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 31.03.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 31.03.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 02.04.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 04.04.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 05.04.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 05.04.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 06.04.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 07.04.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 07.04.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 09.04.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 11.04.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 12.04.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 12.04.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 13.04.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 14.04.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 14.04.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 16.04.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 18.04.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 19.04.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 19.04.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 20.04.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 21.04.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 21.04.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 23.04.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 25.04.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 26.04.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 26.04.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 27.04.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 28.04.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 28.04.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 30.04.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 02.05.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 03.05.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 03.05.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 04.05.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 05.05.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 05.05.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 07.05.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 09.05.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 10.05.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 10.05.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 11.05.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 12.05.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 12.05.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 14.05.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 16.05.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 17.05.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 17.05.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 18.05.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 19.05.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 19.05.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 21.05.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 23.05.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 24.05.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 24.05.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 25.05.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 26.05.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 26.05.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 28.05.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 30.05.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 31.05.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 31.05.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 01.06.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 02.06.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 02.06.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 04.06.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 06.06.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 07.06.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 07.06.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 08.06.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 09.06.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 09.06.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 11.06.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 13.06.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 14.06.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 14.06.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 15.06.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 16.06.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 16.06.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 18.06.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 20.06.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 21.06.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 21.06.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 22.06.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 23.06.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 23.06.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 25.06.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 27.06.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 28.06.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 28.06.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 29.06.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 30.06.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 30.06.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 02.07.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 04.07.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 05.07.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 05.07.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 06.07.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 07.07.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 07.07.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 09.07.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 11.07.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 12.07.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 12.07.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 13.07.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 14.07.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 14.07.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 16.07.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 18.07.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 19.07.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 19.07.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 20.07.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 21.07.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 21.07.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 23.07.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 25.07.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 26.07.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 26.07.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 27.07.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 28.07.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 28.07.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 30.07.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 01.08.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 02.08.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 02.08.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 03.08.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 04.08.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 04.08.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 06.08.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 08.08.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 09.08.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 09.08.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 10.08.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 11.08.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 11.08.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 13.08.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 15.08.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 16.08.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 16.08.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 17.08.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 18.08.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 18.08.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 20.08.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 22.08.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 23.08.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 23.08.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 24.08.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 25.08.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 25.08.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 27.08.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 29.08.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 30.08.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 30.08.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 31.08.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 01.09.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 01.09.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 03.09.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 05.09.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 06.09.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 06.09.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 07.09.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 08.09.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 08.09.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 10.09.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 12.09.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 13.09.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 13.09.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 14.09.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 15.09.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 15.09.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 17.09.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 19.09.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 20.09.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 20.09.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 21.09.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 22.09.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 22.09.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 24.09.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 26.09.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 27.09.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 27.09.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 28.09.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 29.09.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 29.09.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 01.10.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 03.10.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 04.10.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 04.10.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 05.10.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 06.10.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 06.10.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 08.10.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 10.10.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 11.10.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 11.10.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 12.10.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 13.10.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 13.10.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 15.10.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 17.10.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 18.10.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 18.10.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 19.10.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 20.10.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 20.10.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 22.10.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 24.10.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 25.10.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 25.10.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 26.10.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 27.10.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 27.10.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 29.10.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 31.10.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 01.11.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 01.11.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 02.11.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 03.11.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 03.11.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 05.11.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 07.11.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 08.11.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 08.11.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 09.11.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 10.11.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 10.11.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 12.11.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 14.11.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 15.11.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 15.11.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 16.11.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 17.11.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 17.11.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 19.11.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 21.11.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 22.11.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 22.11.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 23.11.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 24.11.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 24.11.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 26.11.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 28.11.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 29.11.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 29.11.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 30.11.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 01.12.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 01.12.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 03.12.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 05.12.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 06.12.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 06.12.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 07.12.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 08.12.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 08.12.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 10.12.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 12.12.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 13.12.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 13.12.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 14.12.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 15.12.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 15.12.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 17.12.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 19.12.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 20.12.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 20.12.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 21.12.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 22.12.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 22.12.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 24.12.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 26.12.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 27.12.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 27.12.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 28.12.22 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 29.12.22 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 29.12.22 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 31.12.22 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 02.01.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 03.01.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 03.01.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 04.01.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 05.01.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 05.01.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 07.01.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 09.01.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 10.01.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 10.01.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 11.01.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 12.01.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 12.01.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 14.01.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 16.01.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 17.01.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 17.01.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 18.01.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 19.01.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 19.01.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 21.01.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 23.01.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 24.01.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 24.01.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 25.01.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 26.01.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 26.01.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 28.01.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 30.01.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 31.01.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 31.01.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 01.02.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 02.02.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 02.02.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 04.02.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 06.02.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 07.02.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 07.02.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 08.02.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 09.02.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 09.02.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 11.02.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 13.02.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 14.02.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 14.02.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 15.02.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 16.02.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 16.02.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 18.02.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 20.02.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 21.02.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 21.02.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 22.02.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 23.02.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 23.02.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 25.02.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 27.02.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 28.02.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 28.02.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 01.03.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 02.03.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 02.03.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 04.03.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 06.03.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 07.03.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 07.03.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 08.03.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 09.03.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 09.03.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 11.03.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 13.03.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 14.03.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 14.03.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 15.03.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 16.03.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 16.03.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 18.03.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 20.03.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 21.03.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 21.03.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 22.03.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 23.03.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 23.03.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 25.03.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 27.03.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 28.03.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 28.03.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 29.03.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 30.03.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 30.03.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 01.04.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 03.04.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 04.04.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 04.04.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 05.04.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 06.04.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 06.04.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 08.04.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 10.04.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 11.04.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 11.04.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 12.04.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 13.04.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 13.04.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 15.04.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 17.04.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 18.04.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 18.04.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 19.04.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 20.04.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 20.04.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 22.04.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 24.04.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 25.04.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 25.04.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 26.04.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 27.04.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 27.04.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 29.04.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 01.05.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 02.05.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 02.05.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 03.05.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 04.05.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 04.05.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 06.05.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 08.05.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 09.05.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 09.05.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 10.05.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 11.05.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 11.05.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 13.05.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 15.05.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 16.05.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 16.05.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 17.05.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 18.05.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 18.05.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 20.05.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 22.05.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 23.05.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 23.05.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 24.05.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 25.05.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 25.05.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 27.05.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 29.05.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 30.05.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 30.05.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 31.05.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 01.06.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 01.06.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 03.06.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 05.06.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 06.06.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 06.06.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 07.06.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 08.06.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 08.06.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 10.06.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 12.06.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 13.06.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 13.06.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 14.06.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 15.06.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 15.06.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 17.06.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 19.06.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 20.06.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 20.06.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 21.06.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 22.06.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 22.06.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 24.06.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 26.06.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 27.06.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 27.06.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 28.06.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 29.06.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 29.06.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 01.07.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 03.07.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 04.07.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 04.07.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 05.07.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 06.07.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 06.07.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 08.07.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 10.07.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 11.07.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 11.07.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 12.07.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 13.07.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 13.07.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 15.07.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 17.07.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 18.07.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 18.07.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 19.07.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 20.07.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 20.07.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 22.07.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 24.07.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 25.07.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 25.07.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 26.07.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 27.07.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 27.07.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 29.07.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 31.07.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 01.08.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 01.08.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 02.08.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 03.08.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 03.08.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 05.08.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 07.08.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 08.08.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 08.08.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 09.08.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 10.08.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 10.08.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 12.08.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 14.08.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 15.08.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 15.08.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 16.08.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 17.08.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 17.08.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 19.08.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 21.08.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 22.08.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 22.08.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 23.08.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 24.08.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 24.08.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 26.08.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 28.08.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 29.08.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 29.08.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 30.08.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 31.08.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 31.08.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 02.09.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 04.09.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 05.09.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 05.09.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 06.09.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 07.09.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 07.09.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 09.09.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 11.09.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 12.09.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 12.09.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 13.09.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 14.09.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 14.09.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 16.09.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 18.09.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 19.09.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 19.09.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 20.09.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 21.09.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 21.09.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 23.09.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 25.09.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 26.09.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 26.09.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 27.09.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 28.09.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 28.09.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 30.09.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 02.10.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 03.10.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 03.10.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 04.10.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 05.10.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 05.10.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 07.10.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 09.10.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 10.10.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 10.10.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 11.10.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 12.10.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 12.10.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 14.10.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 16.10.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 17.10.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 17.10.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 18.10.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 19.10.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 19.10.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 21.10.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 23.10.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 24.10.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 24.10.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 25.10.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 26.10.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 26.10.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 28.10.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 30.10.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 31.10.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 31.10.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 01.11.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 02.11.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 02.11.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 04.11.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 06.11.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 07.11.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 07.11.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 08.11.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 09.11.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 09.11.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 11.11.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 13.11.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 14.11.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 14.11.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 15.11.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 16.11.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 16.11.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 18.11.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 20.11.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 21.11.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 21.11.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 22.11.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 23.11.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 23.11.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 25.11.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 27.11.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 28.11.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 28.11.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 29.11.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 30.11.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 30.11.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 02.12.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 04.12.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 05.12.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 05.12.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 06.12.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 07.12.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 07.12.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 09.12.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 11.12.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 12.12.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 12.12.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 13.12.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 14.12.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 14.12.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 16.12.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 18.12.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 19.12.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 19.12.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 20.12.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 21.12.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 21.12.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 23.12.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 25.12.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 26.12.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 26.12.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 27.12.23 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 28.12.23 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 28.12.23 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 30.12.23 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 01.01.24 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 02.01.24 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 02.01.24 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 03.01.24 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 04.01.24 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 04.01.24 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 06.01.24 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 08.01.24 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 09.01.24 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 09.01.24 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
K, 10.01.24 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
N, 11.01.24 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
N, 11.01.24 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia
L, 13.01.24 kell 11:00
Tallinna Ülikool
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Estonia
E, 15.01.24 kell 16:00
Gaia kool
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Estonia
T, 16.01.24 kell 17:00
Lasnamäe Põhikool (Ümera 46)
Ümera 46, 13816 Tallinn, Estonia
T, 16.01.24 kell 17:30
Mustamäe Reaalgümnaasium (Vilde tee 64)
E. Vilde tee 64, 12913 Tallinn, Estonia