1

Capoeira – akrobaatika, võitluskunst, muusika lastele 7–11-aastastele / Капоэйра - акробатика, боевое искусство, музыка для 7–11-летних

R, 19.07.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 21.07.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 22.07.19 kell 15:00
E, 22.07.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 23.07.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 23.07.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 24.07.19 kell 15:00
K, 24.07.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 25.07.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 25.07.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 26.07.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 28.07.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 29.07.19 kell 15:00
E, 29.07.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 30.07.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 30.07.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 31.07.19 kell 15:00
K, 31.07.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 01.08.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 01.08.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 02.08.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 04.08.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 05.08.19 kell 15:00
E, 05.08.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 06.08.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 06.08.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 07.08.19 kell 15:00
K, 07.08.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 08.08.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 08.08.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 09.08.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 11.08.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 12.08.19 kell 15:00
E, 12.08.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 13.08.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 13.08.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 14.08.19 kell 15:00
K, 14.08.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 15.08.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 15.08.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 16.08.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 18.08.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 19.08.19 kell 15:00
E, 19.08.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 20.08.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 20.08.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 21.08.19 kell 15:00
K, 21.08.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 22.08.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 22.08.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 23.08.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 25.08.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 26.08.19 kell 15:00
E, 26.08.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 27.08.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 27.08.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 28.08.19 kell 15:00
K, 28.08.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 29.08.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 29.08.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 30.08.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 01.09.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 02.09.19 kell 15:00
E, 02.09.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 03.09.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 03.09.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 04.09.19 kell 15:00
K, 04.09.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 05.09.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 05.09.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 06.09.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 08.09.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 09.09.19 kell 15:00
E, 09.09.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 10.09.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 10.09.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 11.09.19 kell 15:00
K, 11.09.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 12.09.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 12.09.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 13.09.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 15.09.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 16.09.19 kell 15:00
E, 16.09.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 17.09.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 17.09.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 18.09.19 kell 15:00
K, 18.09.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 19.09.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 19.09.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 20.09.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 22.09.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 23.09.19 kell 15:00
E, 23.09.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 24.09.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 24.09.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 25.09.19 kell 15:00
K, 25.09.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 26.09.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 26.09.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 27.09.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 29.09.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 30.09.19 kell 15:00
E, 30.09.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 01.10.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 01.10.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 02.10.19 kell 15:00
K, 02.10.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 03.10.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 03.10.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 04.10.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 06.10.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 07.10.19 kell 15:00
E, 07.10.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 08.10.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 08.10.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 09.10.19 kell 15:00
K, 09.10.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 10.10.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 10.10.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 11.10.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 13.10.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 14.10.19 kell 15:00
E, 14.10.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 15.10.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 15.10.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 16.10.19 kell 15:00
K, 16.10.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 17.10.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 17.10.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 18.10.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 20.10.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 21.10.19 kell 15:00
E, 21.10.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 22.10.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 22.10.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 23.10.19 kell 15:00
K, 23.10.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 24.10.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 24.10.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 25.10.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 27.10.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 28.10.19 kell 15:00
E, 28.10.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 29.10.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 29.10.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 30.10.19 kell 15:00
K, 30.10.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 31.10.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 31.10.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 01.11.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 03.11.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 04.11.19 kell 15:00
E, 04.11.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 05.11.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 05.11.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 06.11.19 kell 15:00
K, 06.11.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 07.11.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 07.11.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 08.11.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 10.11.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 11.11.19 kell 15:00
E, 11.11.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 12.11.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 12.11.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 13.11.19 kell 15:00
K, 13.11.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 14.11.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 14.11.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 15.11.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 17.11.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 18.11.19 kell 15:00
E, 18.11.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 19.11.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 19.11.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 20.11.19 kell 15:00
K, 20.11.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 21.11.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 21.11.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 22.11.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 24.11.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 25.11.19 kell 15:00
E, 25.11.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 26.11.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 26.11.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 27.11.19 kell 15:00
K, 27.11.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 28.11.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 28.11.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 29.11.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 01.12.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 02.12.19 kell 15:00
E, 02.12.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 03.12.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 03.12.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 04.12.19 kell 15:00
K, 04.12.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 05.12.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 05.12.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 06.12.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 08.12.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 09.12.19 kell 15:00
E, 09.12.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 10.12.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 10.12.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 11.12.19 kell 15:00
K, 11.12.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 12.12.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 12.12.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 13.12.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 15.12.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 16.12.19 kell 15:00
E, 16.12.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 17.12.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 17.12.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 18.12.19 kell 15:00
K, 18.12.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 19.12.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 19.12.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 20.12.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 22.12.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 23.12.19 kell 15:00
E, 23.12.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 24.12.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 24.12.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 25.12.19 kell 15:00
K, 25.12.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 26.12.19 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 26.12.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 27.12.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 29.12.19 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 30.12.19 kell 15:00
E, 30.12.19 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 31.12.19 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 31.12.19 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 01.01.20 kell 15:00
K, 01.01.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 02.01.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 02.01.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 03.01.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 05.01.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 06.01.20 kell 15:00
E, 06.01.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 07.01.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 07.01.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 08.01.20 kell 15:00
K, 08.01.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 09.01.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 09.01.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 10.01.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 12.01.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 13.01.20 kell 15:00
E, 13.01.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 14.01.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 14.01.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 15.01.20 kell 15:00
K, 15.01.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 16.01.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 16.01.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 17.01.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 19.01.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 20.01.20 kell 15:00
E, 20.01.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 21.01.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 21.01.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 22.01.20 kell 15:00
K, 22.01.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 23.01.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 23.01.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 24.01.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 26.01.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 27.01.20 kell 15:00
E, 27.01.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 28.01.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 28.01.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 29.01.20 kell 15:00
K, 29.01.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 30.01.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 30.01.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 31.01.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 02.02.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 03.02.20 kell 15:00
E, 03.02.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 04.02.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 04.02.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 05.02.20 kell 15:00
K, 05.02.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 06.02.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 06.02.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 07.02.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 09.02.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 10.02.20 kell 15:00
E, 10.02.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 11.02.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 11.02.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 12.02.20 kell 15:00
K, 12.02.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 13.02.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 13.02.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 14.02.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 16.02.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 17.02.20 kell 15:00
E, 17.02.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 18.02.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 18.02.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 19.02.20 kell 15:00
K, 19.02.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 20.02.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 20.02.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 21.02.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 23.02.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 24.02.20 kell 15:00
E, 24.02.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 25.02.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 25.02.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 26.02.20 kell 15:00
K, 26.02.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 27.02.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 27.02.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 28.02.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 01.03.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 02.03.20 kell 15:00
E, 02.03.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 03.03.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 03.03.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 04.03.20 kell 15:00
K, 04.03.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 05.03.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 05.03.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 06.03.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 08.03.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 09.03.20 kell 15:00
E, 09.03.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 10.03.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 10.03.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 11.03.20 kell 15:00
K, 11.03.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 12.03.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 12.03.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 13.03.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 15.03.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 16.03.20 kell 15:00
E, 16.03.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 17.03.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 17.03.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 18.03.20 kell 15:00
K, 18.03.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 19.03.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 19.03.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 20.03.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 22.03.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
E, 23.03.20 kell 15:00
E, 23.03.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
T, 24.03.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
T, 24.03.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
K, 25.03.20 kell 15:00
K, 25.03.20 kell 17:00
Mahtra 7, 13811 Tallinn, Eesti
N, 26.03.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
N, 26.03.20 kell 17:00
Marja 7, 10617 Tallinn, Eesti
R, 27.03.20 kell 16:30
Rummu tee 3, 11911 Tallinn, Eesti
P, 29.03.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 02.04.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 05.04.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 09.04.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 12.04.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 16.04.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 19.04.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 23.04.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 26.04.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 30.04.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 03.05.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 07.05.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 10.05.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 14.05.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 17.05.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 21.05.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 24.05.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 28.05.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 31.05.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 04.06.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 07.06.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 11.06.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 14.06.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 18.06.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 21.06.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 25.06.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 28.06.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 02.07.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 05.07.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 09.07.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 12.07.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 16.07.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 19.07.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 23.07.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 26.07.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 30.07.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 02.08.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 06.08.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 09.08.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 13.08.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 16.08.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 20.08.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 23.08.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 27.08.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 30.08.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 03.09.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 06.09.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 10.09.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 13.09.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 17.09.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 20.09.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 24.09.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 27.09.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 01.10.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 04.10.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 08.10.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 11.10.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 15.10.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 18.10.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 22.10.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 25.10.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 29.10.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 01.11.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 05.11.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 08.11.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 12.11.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 15.11.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 19.11.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 22.11.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 26.11.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 29.11.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 03.12.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 06.12.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 10.12.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 13.12.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 17.12.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 20.12.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 24.12.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 27.12.20 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 31.12.20 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 03.01.21 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 07.01.21 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 10.01.21 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 14.01.21 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 17.01.21 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 21.01.21 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 24.01.21 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 28.01.21 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 31.01.21 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 04.02.21 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 07.02.21 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 11.02.21 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 14.02.21 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 18.02.21 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 21.02.21 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 25.02.21 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 28.02.21 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 04.03.21 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 07.03.21 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
N, 11.03.21 kell 14:30
A. Weizenbergi 20/1, 10150 Tallinn, Eesti
P, 14.03.21 kell 12:00
Terra, Narva maantee 25, 10120 Tallinn, Eesti
Näita kõiki

Capoeira on unikaalne võitluskunst. Kui soovite, et Teie laps kasvaks üles tugeva ja vastupidavana, muutuks paindlikumaks, julgemaks, arendaks endas analüüsimisoskusi, rütmitunnetust, tasakaalu ja suhtleks teiste lastega, siis on capoeira just õige valik.

Capoeira's pole ruumi sünguse, solvangute ja pahura tuju jaoks. Kõik spordikooli õpilased saavad sellest kiiresti aru, ning pole ju võimalik viibida halva tujuga trennis ning liikuda rütmi järgi.

7–11-aastaste gruppides on peamine eesmärk arendada laste füüsilist võimekust, koordinatsiooni, osavust ning plastilisust. Samuti kasvatame lastes vaprust, järjekindlust, mõõdukust ning lugupidamist teiste suhtes.

Treeninguid viiakse läbi mängulises vormis, kuna just mängides on lihtsam õpetada last valdama oma keha. Laste treeninguid viivad läbi kaks treenerit.

Töökeel: eesti, vene, inglise, portugali
Vanus: 7–11-aastased
Piletiinfo: esimene treening tasuta

Lisainfot saab siit.

***

Капоэйра — уникальный вид единоборства. Если Вы хотите, чтобы Ваш ребенок рос не только сильным и выносливым, но и развивать в нем гибкость и вестибулярный аппарат, умение анализировать чужие ошибки и подмечать свои и чужие сильные стороны, умение ладить с другими детьми (в то же время становиться смелее и уверенее), умение двигаться под музыку и развивать чувство ритма, то капоэйра – Ваш выбор.

В капоэйре нет места угрюмости, обидам и плохому настроению. Все ученики школы быстро понимают это, да и невозможно пребывать в плохом настроении, двигаясь в ритме под одобрение друзей и тренера.

В группах для детей 7–11 лет главная цель занятий заключается в развитии физических качеств ребенка, координации, ловкости, пластики. Так же воспитываем мужество, настойчивость, скромность и уважение к другим людям. Тренировки проходят в игровой форме - в игре легче всего научить ребенка владеть своим телом. Как правило, детскую тренировку проводят два тренера.

Рабочие языки: эстонский, русский, английский, португальский
Возраст: 7–11 лет
Цена: первая тренировка бесплатная

Дополнительная информация здесь.

Korraldaja
Tallinna Capoeira Spordikool
tallinnaCS@gmail.com, kontakttelefon: 5667 3603

Katusüritus

Suvekalender »