Corelli Music: Naistepäeva muusikasalongid ''Kaunitele daamidele''

KAUNITELE DAAMIDELE – Naistepäeva muusikasalongid

Naistepäeva kontserdid kaunimates mõisates ja muusikasalongis. Romantiliste tähtpäevade tähistamine ja imeline muusika. Uhke mõisalossi ning Toompea endise aadlipalee ballisaalides jätkuvad agentuuri Corelli Music menukad kontserdisarjad „Mõisaromantika“ ja „Toompea muusikasalong“. Ajaloolised hooned lummavad oma kaunite luksuslike interjööridega ning Toompeal ka miljonivaatega üle vanalinna katuste. Need õhtud on kui vaimustava muusika, suurepäraste muusikute ja kauni poeesia sulam!

MÕISAROMANTIKA
L., 9. märts 2019 kell 17 Alatskivi loss (Kodavere kihelkond, Tartumaa)
TOOMPEA MUUSIKASALONG
P., 10. märts 2019 kell 18 Ungern-Sternbergide linnapalee, Eesti Teaduste Akadeemia (Kohtu 6, Tallinn)

ESINEJAD:
MARTIN KARU - kontratenor
Gambakonsort väikerinG - Melissa Jõesaar (tiiskantgamba), Arvo Haasma ja Villu Vihermäe (tenorgamba), Peeter Klaas (bassgamba)

KAVA:
„KAUNITELE DAAMIDELE“ -  imepäraselt hingeminevad 16.-17. sajandi laulud ja konsordimuusika (Dowland, Ferrabosco, Morley, Tallis, Byrd, Gibbons, tundmatud heliloojad) ning eesti vaimulikud rahvalaulud (sdn. C. Kreek ja H. Tobias-Duesberg) jt.

Romantikat võib mõista mitut moodi – romantiline võib olla nii intiimne õhtu kahele kui ka vägev isamaa-armastus. Igal juhul kuulub romantika juurde tunnete väärtustamine, argipäevast põgenemine ja kauni hetke kalliks pidamine. Kõik, kes te sooviksite oma armsatele keset talvekülma midagi ilusat ja erilist pakkuda, siis kontsert uhkes aadlipalees või mõisalossis on hea võimalus ühendada romantiline õhtu kaunis ümbruses tundeküllase muusikaga.

Corelli Music kutsub nautima meeleolukaid kontserte 2006. aastal alanud sarjades „Mõisaromantika“ ja „Toompea muusikasalong“. Kavaga KAUNITELE DAAMIDELE teevad märtsi alguses kummarduse kõigile armsatele naistele gambakonsort väikerinG ja noor kontratenor Martin Karu. Kontserdid toimuvad kauneimates ja parima akustikaga ballisaalides, kuhu on Corelli aastatega kasvatanud oma publiku, kes meelsasti kontsertidel käib - 9. märtsil Alatskivi lossis Tartumaal ja 10. märtsil Toompea muusikasalongis Ungern-Sternbergi linnapalees (Eesti Teaduste Akadeemia, Kohtu 6). Kuulda saab 16.-17. sajandi tundeküllaseid laule ja konsordimuusikat, mis olid sellel ajal väga populaarsed. Inglise muusika on põimitud eesti vaimulike rahvalauludega ning oma tonaalsuselt sobivad need kõik üllatavalt hästi kokku.

Tund enne algust ja vaheajal ootavad külastajaid hubased salongikohvikud.
Alatskivi lossi ja Tubina muuseumi saab kontserdipäeval külastada soodushinnaga. Soovi korral võib tellida ka giidiga ekskursiooni, tel 56835544.

Kohaletulija saab lisaks muusikanaudingule elamuse ka luksuslikest sisekujundustest, mis laseb muusikat kuulates rännata vaimusilmas hõlpsasti tagasi aristokraatlikku mõisa- ja lossiaega. Naudi endiste aegade stiili ja elegantsi suurepäraste muusikute ja kaunite interjööridega!

Kontserdi pikkus koos vaheajaga 1,5 tundi

**************************
Piletid ALATSKIVIL:  12 € / 10 € *  Piletilevis, Circle K-s ja võimalusel tund enne algust kohapeal.
Piletid TALLINNAS:  15 € / 12 € *  Piletilevis, Circle K-s ja võimalusel tund enne algust kohapeal.

TOETAJPILETID: 25€, 35 € ja 50 € on suureks abiks kontsertide korraldamisel, tagavad Corelli muusikute suure tänu ja koha esiridades.

* Sooduspiletid (piiratud arv): pensionär, õpilane, üliõpilane, õpetaja, puudega inimene ja tema saatja, Eesti Interpreetide Liidu liige.

NB! SERK liikmekaardi omanikele Piletilevi eelmüügist soodustus täispiletite ostul, vaata www.serk.ee.

Korraldaja: Corelli Music www.corelli.ee
www.facebook.com/corellimusic