Eddie Cochran meets Johnny Cash / Elvis Show 2019 in Tallinn

Elvis Presley tribute show toob Eestisse Inglise muusiku Darrel Highami, kes on olnud kitarrist Imelda May bändis, kes on tema endine abikaasa, mängib siiani bändis The Enforces ja osalenud paljudes erinevates projektides üle maailma nii kitarristi kui ka lauljana.

 

Kent Vikmo on Rootsi muusik-laulja, kes on oma Rockabilly bändiga Jack Baymoore and the Bandits tegutsenud juba üle kahekümmne aasta. Kenti üheks eeskujuks on rokikuningas Elvis, kelle erinevatel mälestusüritustel on ta üles astunud ka lauljana-imitaatorina.

 

Roni Leppä on Soome muusik-laulja , kes esitab põhiliselt Elvise 70ndate aastate lugusid.

Margus Jürisson ehk Jürka on asutanud 1986. aastal Elvise tribuutbändi nimega 21. KK Rock-N-Roll Bändi , Margus on siiani üks autentsemaid Elvise esitajaid Eestis.

 

The Tri-Tones esitab autentset rock-n-roll´i ja saadab oma b'ndiga ka soliste. Nad on esinenud paljudel festivalidel üle maailma.

 

The Rockin Lady and the Rivertown Boys on tegutsenud juba üle 10 aasta ning käinud ka paljudel muusikafestivalidel välismaal. Viimased esinemised olid neil sel aastal hiljutisel Haapsalu American Beauty'l ja Vintage 65th BD Rock-N-Roll festivalil Von krahlis.

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eddie Cochran meets Johnny Cash ürituse peaesineja on üks maailma paremaid Eddie Cochrani tõlgendajaid Darrel Higham Suurbritanniast, kes laulab ja mängib soolokitarri Eddie Cochrani stiilis.

 

Johnny Cash'i esitaja on Jack Baymoore, kellel on Rootsis kantribänd The Tennessee Drifters ning tema repertuaaris on palju  Johnny Cash'i lugusid. Seekord tuleb Jack siia sooloartistina ja teda saadab ürituse saatebänd The Tri-Tones, kes esineb ka ise oma Johnny ja Eddie kavaga.

 

Uue noore laulja Aare Veski bänd The Rollin´Parrots esines maikuus Vintage 65th BD Rock-N-Roll´ i festivalil ja on tegemas spetsiaalse kava selle ürituse jaoks.

Johnny Cash ja Eddie Cochran

Eddie Cochran´i parim tõlgendaja maailmas ja tema mantlipärija Darrel

Higham - https://www.youtube.com/watch?v=okL1-cI0Kvo

https://www.youtube.com/watch?v=3PVXogh4cwk

Johnny Cash´i  imitaator Rootsist  Jack Baymoore-

https://www.youtube.com/watch?v=8RiM3W5heKU

https://www.youtube.com/watch?v=dpZzq2R9ZBI

The Tri-Tones - https://www.facebook.com/thetritonesrock/

https://www.facebook.com/thetritonesrock/videos/1016606248535804/

The Rollin´ Parrots - https://www.facebook.com/TheRollinParrots/