1

EE/EN: Vaheaja programm Kristiine Noortekeskuses “Terve noortekas, terve vibe”

19.10.20 “Zen Vibe”

  • Mandalate värvimine (kell 13.00)

Tegemist on ühise mandalate värvimisega noortekeskuses. Mandalate värvimine on hea teraapiline ja tasakaalustav protsess, mis aitavad vähendada pingeid ja stressi.

  • Jooga (kell 15.00)

Aktiivne vinyasa jooga tund, kus töötame oma paindlikkuse ja liikuvuse kallal. Proovime erinevaid tasakaalu harjutusi ning tunni lõpetame rahustavate venitustega. Tegevus toimub eesti ja inglise keeles. Lisainfo: birgit.johve@kristiinetk.ee
 

20.10.20 “Väljakutse vibe”

  • Noor vs noorsootöötaja (kell 13.0019.00)

Päeva jooksul toimuvad erinevad võistlused noorsootöötajate ja noorte vahel. Noorsootöötajad pakuvad oma poolt välja mõned alad, aga ka noortel on võimalus omalt poolt esitada noorsootöötajale väljakutse päeva jooksul.

  • Unistuste tahvel (kell 16.00)

Unistuste tahvli töötoas on võimalik noortel koos noorsootöötaja juhendamisel luua enda vision board. Unistuste tahvlile kujundame kõik soovid, mida tahetakse oma elus saavutada. See aitab visualiseerida oma tulevikku ning seada endale eesmärke.
 

21.10.20 “Digi vibe”

  • Gifide tegemise töötuba (kell 13.00)

Selles töötoas õpime, kuidas ise valmistada gife, mida kohtab erinevates sotsiaalmeedia kanalites. Tutvustame erinevaid lehekülgi ning äppe, kus on neid võimalik ise kokku panna. Samuti on võimalus igaühel ka üks gif valmis teha töötoa jooksul.

  • Pilditöötlus äppide tutvustamine (kell 14.00)

Uurime koos erinevaid äppe, millega saab videosid või pilte töödelda. Õpetame paar pilditöötluse põhinippi ning katsetame erinevaid filtreid.
 

22.10.20 “Healthy vibe”

  • Lühimatk Astangule (kell 13.00)

Lühimatka käigus tutvutakse Peeter Suure merekindluse laskemoona ladudega. Lisaks kuulub matka juurde ka väike teepaus.

  • Kokandusklubi (kell 17.00)

Kokandusklubi on Kristiine noortekeskuse traditsiooniline tegevus, mis toimub igal kuul kaks korda. Selle käigus on noortel võimalus ise õppida valmistama lihtsamaid soolaseid ja magusaid toite.
 

23.10.20 “Decoration vibe”

  • Koristus hackide jagamine (kell 13.00)

Töötoa käigus jagame erinevaid nippe, kuidas paremini koristada ja tutvustame ka looduslikke vahendeid koristamiseks.

  • Sünnipäeva kaunistused ja ettevalmistused (kell 15.00)

Tegevuse eesmärk on valmistuda Kristiine noortekeskuse 18. sünnipäevaks, mis toimub 26.10.20. Õpime, kuidas ise meisterdada erinevaid lihtsamaid kaunistusi, mida on noorel ka hiljem võimalik oma kodus järgi proovida.

Vanus: 7–26-aastased
Töökeel: eesti
eesti, inglise (jooga)
Piletiinfo: tasuta
Kontakt: noortekeskus@kristiinetk.ee

Korraldaja
Kristiine Noortekeskus
noortekeskus@kristiinetk.ee, kontakttelefon: 656 6802