Eesti Meedia Tennis Cup: Kontaveit vs. Kanepi

Kumb on parem, kas Anett Kontaveit või Kaia Kanepi? Nende omavahelisest mängust on aastaid unistatud. Nüüd saab see lõpuks teoks.
Eesti tipud lähevad vastamisi 21. novembril Saku Suurhallis peetaval suurejoonelisel tennisematšil, mille auhinnafond on 80 000 eurot.

Tennisekommentaator Margus Uba toonitab, et ei oska Kaia Kanepi ja Anett Kontaveidi duellis kummalegi eelist anda. «Tahaks loota, et tuleb tasavägine mäng ja sportlik põnevus püsib võimalikult kaua. Väga raske on ühele või teisele poolele võitu ennustada, sest nad on üsna sarnase stiiliga mängijad. See võib küll olla näidismäng, kuid ikkagi psühholoogiliselt väljakutsuv duell,» sõnab Uba.

Küll aga on ta kindel, et ehkki tegu on meelelahutusliku kohtumisega, lööb platsil välja tennisistide võidujanu. «Mõlemad on nii tulise võitlejahingega, et isegi kui nad veel väljakule astudes seda šõumänguna võtavad, siis küll mängu käigus tahtmine ja sportlik viha kasvavad. Hästi suur osa on siin ka publikul, kui saalis on mõnus atmosfäär, kütab seegi kirgi üles.»

Põhimatšile eelneb vaatemänguline meelelahutusprogramm üllatuskülalistega.
Esinevad Liis Lemsalu ja Ivo Linna.
Toiumb taikotrummide show.

Uksed avatakse 18:00
Ürituse algus 19:00