1

Eesti Pank kutsub ekskursioonile!

Eesti Pank avab sel sügisel oma 100. sünnipäeva puhul uksed ja kutsub kõiki huvilisi ekskursioonidele. Ringkäigud keskpangas viivad külastaja Eesti Panga sündmusterohke ajaloo keskele, tutvustavad keskpanga ajalooliste hoonete mitmekesist arhitektuuri ning Eesti Panga kunstikogu põnevamaid pärleid.

Ringkäike juhivad Eesti Panga ajaloo asjatundja Märt Karmo, Eesti Kunstiakadeemia rektor professor Mart Kalm, Eesti Kunstiakadeemia raamatukogu juhataja Mait Väljas ning kunstiteadlane ja dramaturg Eero Epner. Täpsema info leiab SIIT

Eesti Panga kunstikogu tutvustav ringkäik toimub 5. oktoobril kell 12 kunstiteadlase ja dramaturgi Eero Epneri juhtimisel.

Keskpanga kogus leidub huvitavaid taieseid Eesti kunstiloo erinevatest perioodidest.  5. ja 26. oktoobril toimuvate kunstituuride raames on huvilistel erakordne võimalus tulla ja vaadata neid oma silmaga koos Eero Epneri asjatundlike kommentaaridega.

REGISTREERU hiljemalt 4. oktoobriks!

Kuna kohtade arv on piiratud, palume kindlasti ette registreeruda. Ringkäigud on tasuta ning kestavad umbes poolteist tundi.

www.eestipank.ee/ekskursioonid

Korraldaja
Eesti Pank
gerli.rauk@eestipank.ee, kontakttelefon: 668 0842