EESTI - SOOME. VIP-ruumi piletid / UEFA RAHVUSTE LIIGA

TULE JA NAUDI EESTI - SOOME MÄNGU MÕNUSAS KESKKONNAS!

12. oktoobril toimuvale Eesti - Soome UEFA Rahvuste liiga mängule on võimalik soetada selliseid VIP-pääsmeid, mis tagavad istekoha läänetribüüni keskmises sektoris ning pakuvad võimalust nii mängu eel kui vaheajal nautida sööke ning jooke VIP-ruumis.

Läänetribüüni VIP-pilet tagab järgmised eelised:
Hea vaatega istekohad läänetribüüni keskmises sektoris. Tasuta joogid (veinid, õlu, karastus- ja kuumad joogid) VIP-ruumis kogu ürituse vältel. Soe buffet õhtusöök (külmad eelroad, soojad põhiroad, magustoidu valik). Võimalus jälgida mängu VIP-ruumis olevalt suurelt ekraanilt.Kiire sissepääs staadionile.Tasuta mängukavad ja koosseisud enne mängu.

VIP-ruum asub A. Le Coq Arena läänetribüüni 0-korrusel Eesti Jäähoki Liidu kõrval (värav 6 juures). Ruumi sissepääsus antav käepael tagab võimaluse kogu ürituse vältel liikuda edasi-tagasi tribüüni istekohale ja tagasi VIP-ruumi.

Ühe pääsme hinnaks on 145€, sooduspilet 95€.

Sooduspilet kehtib 2000.-2011. aastal sündinutele koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal). Sooduspileti omanik pääseb mängule koos täispiletiga saatjaga.
2012. aastal ja hiljem sündinud pääsevad sisse tasuta juhul, kui istuvad piletiga saatja süles (kui on soov eraldi istekohaks, siis tuleb osta sooduspilet).