Ekskursioon maagilised jõulud Tallinna vanalinnas KINKEKAART

T, 19.01.38 kell 05:14
Tallinna vanalinna jõulumaa ootab teid erilisele ekskursioonile. Meie rõõmsameelne giid juhib teid läbi selleks jõuluhooajaks loodud muinasjutulise maailma.

Olete oodatud avastama kaunilt ehitud kuuski, jõulutuledes tänavaid, vaateakende kunsti, fantaasiarikkaid valgusinstallatsioone ja Vabaduse väljaku valgust purskavat purskkaevu. Giid räägib teile ka elust keskajal, jõulutraditsioonidest läbi aegade ja kuulete vanalinna legendide paremikku. See omanäoline jalutuskäik on ühtaegu nii hariv kui ka meelelahutuslik.

Sel talvel on vanalinn lausa maagiline. Ekskursiooni käigus avastame ka siinse piirkonna esimese avaliku jõulukuuse asukoha ja ühe parimatest jõuluturgudest Raekoja platsil. Ekskursioonil saate nautida vanalinna erilisi valguslahendusi, millest kõige südamlikumad saavad olema neli hiigelsuurt jõululaternat, mis avanevad järgemööda igal advendil. Imetleme meistrite valmistatud jõulusõimesid, mis kaunistavad Tallinna vanalinna tänavate kohvikute, poodide ja käsitöökodade aknaid. Tallinna Turismiinfokeskuse valgustatud akendest saame näha Eesti suurimat rookuuske

Oma retkel jõuame Püha Vaimu kiriku juurde, näeme Suurgildi hoone ainulaadset fassaadi ja astume sisse Kalevi martsipanituppa. Ekskursioonil kuulete, kuidas keskajal jõule peeti ja millised toite ja jooke siis valmistati. Kindlasti saate teada, kuidas ise kodus teha keskaegset jõulumaiust – jõulukäkki.

Luba vanalinnal end jõulumuinasjuttu kaasa meelitada!
 
 
Kinkekaart sisaldab:
2h giidi teenused
Temaatiline vanalinna jõulutuur

Kinkekaart kehtib 29.11.2020 - 10.01.2021.
 
Hinnad:
Grupile 1-2 inimest 100 EUR
Grupile 3-5 inimest 125 EUR
Grupile 6-20 inimest 150 EUR

Info ja broneerimine:
Telefon +372 5900 5151
E-posti aadress sales@nordicexperience.com
 
•    Kinkekaart ei ole vahetatav raha vastu.
•    Kui valitud ekskursiooni maksumus ületab kinkekaardi väärtuse, saab puudujääva osa juurde maksta.
•    Kui valitud ekskursiooni maksumus on kinkekaardi väärtusest väiksem, vahet ei tagastata.
•    Kinkekaart tuleb realiseerida ühe ostukorraga.
•    Kinkekaart kehtib 29.11.2020 - 10.01.2021