1

Elu kooskõlas looduse seadustega

Julgus elada oma elu, olla kooskõlas looduse seadustega ja olla terve!

Loengus mõtiskletakse üldisemalt inimese tervise üle ja juttu tuleb sellest, et tervist on võimalik vaadelda looduse seaduste kaudu. Nii on oluline lähtuda iga lahendamist vajava seisundi kirjeldamisel ülesehitusest: Sümptom-Põhjus-Eesmärk-Teekond. Vaatluse all on ka osa maakiirgustest ja nende seonduvatest võrkudest.

Loengu eesmärgiks on anda käepärane siduv käsitlus inimese tervislikest vajadustest, millele lisaks antakse ülevaade abivahenditest nagu mineraalid ja muud. Nii õpitakse kasutama refleksoloogia võimalusi enese abistamiseks ja viit tervise tugevdamise harjutust jooga kaasabil. Õhtu jooksul õpitakse enesega rahulolu taotlema ja lõdvestuma.

Läbi käiakse viis teemat:
- teoreetilised algteadmised geobioloogiast (Feng Shui) ja refleksoloogiast;
- praktilised tööd iseenda määratlemiseks, et saada lähemale algpõhjustele;
- sümptomite leidmine ja nende märkamine;
- usk ja andeksandmine;
- kodu kui minu kindlus.

---

Koolituse viib läbi HOLGER OIDJÄRV, Eesti üks tuntumaid joogaõpetajaid, kelle tutvus joogaga ulatub juba 1960. aastatesse. Ta on jooga õpetamisega tegelenud aastakümneid ning lisaks andnud välja mitmeid publikatsioone ja videomaterjale.
---

Koolitus kuulub Kadaka Konverentside koolitussarja "Tervise teerajad". Praktilise loengu osalustasu on 20 €. Koha saad broneerida FB sündmusel ja osalustasu maksta õige pea Fienta.ee keskkonna kaudu.

Korraldaja
Kadaka Konverentsid
leelo@kadakakonverentsid.ee,

Katusüritus

Tervise teerajad »