1

Eriline Kingiturg Astangul

Erilisel Kingiturul on müügil tooted, mis peidavad oma lugu. Igast loost leiab erivajadusega inimese, kes on oma kätega valmistanud müügil olevad tooted. Need tooted kannavad endas valmistamise rõõmu ja hingesoojust, aga ka lootust ja unistusi. Eriliselt Kingiturult leiad kingi, milles peituvat lugu saad saajale edasi rääkida ja jagada kingiga kaasa tulevat headuse rõõmu. See rõõm on kõige ehedam ja puhtam, mida ühte kinki on võimalik panna.

Tootevalikust leiab ligi 150 erinevat toodet, alustades köögitarvete ja väiksemate mööblitükkidega ning lõpetades looduskosmeetika ja värskelt trükist tulnud raamatutega. Kui väsimus jalgadesse poeb, saab kohvikus maha istuda ja täita kõhtu maitsvate küpsetistega. 

Erilisel Kingiturul leiavad tegevust ka väiksemad. Lastealal joonistame ja meisterdame ning miniloomaaias saab tutvust teha nii tavalisemate kui ka veidi erilisemate loomakestega. Aeg-ajalt leiab aega sisse astuda ka jõuluvana ja laste kingisoove kuulata.

Tule ja leia kink, mis peidab oma lugu!

Ootame müüjaid!

Ootame Erilisele Kingiturule oma toodangut müüma erivajadusega inimesi ja nendega tegelevaid organisatsioone. Registreerimiseks kirjuta ave.aun(ät)astangu.ee

Korraldaja
Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus
ave.aun@astangu.ee, kontakttelefon: 6877290