Eriüritus: Ööklubi Café Amigo 25 - Vengaboys

Euroopa tantsumuusika täht Café Amigo sünnipäeval

Ööklubi Café Amigol on heameel esitleda oma sünnipäeval Vengaboys´i! Hollandist pärit popp-gruppi  võib kindlasti nimetada Euroopa tantsumuusika ajaloo üheks eredaimaks täheks. 

Vengaboys saavutas tuntuse üheksakümnendate aastate teisel poolel ja nende ere tähelend kandus edukalt ka käesolevasse sajandisse. Tantsumuusika austajad üle kogu maailma teavad nende selliseid erakordseid ja paljusid Euroopa edetabeleid vallutanud tantsuhitte nagu -  "We Like to Party", "Boom, Boom, Boom, Boom!!" ja "We're Going to Ibiza". Lisaks kuuluvad nende värvikasse repertuaari sellised tuntud lood nagu - "Up & Down", "Kiss (When the Sun Don't Shine)", "Uncle John from Jamaica" ja "Shalala Lala". Aastal 2001 võitis Vengaboys World Music Awards´i kategoorias kui maailmas enim plaate müünud tantsumuusika artist. Vengaboys on tänaseni nõutud esineja ja annab regulaarselt kontserte. Seda, et fännid oma lemmikule siiani aktiivselt kaasa elavad, tõendab näiteks fakt, et iga kolme minuti järel mainitakse maailma sotsiaalmeedias Vengaboys´i nime.  

Vengaboys´ile panid 1990-ndate aastate alguses aluse kaks Hollandi DJ-d Danski ja Delmundo. Täna moodustavad Vengaboys´i tuumiku lauljad - Kim Sasabone, Denise Post-Van Rijswijk, Robin Pors ja Donny Latupeirissa.

Nii nagu Vengaboys´i varasemad esinemised, tõotab ka Café Amigo sünnipäevashow tulla energiast pakatav! We Like to Party!