FELICITAS

Hea etenduse "Felicitas" piletiomanik!
 
Oleme sunnitud kurvastusega teada andma, et lavastuse "Felicitas" etendused 8., 9. ja 10. veebruaril jäävad ära .Trupis on COVID-19 viirusesse nakatunu lähikontaktne, kes peab Terviseameti soovitusel jääma vastavalt sellisele olukorrale kehtestatud reeglitele eneseisolatsiooni.
 
Kavandame asendusetendused aprilli- või maikuusse ning kohe, kui nende kuupäevad on paigas, anname sellest Teile teada.
 
Palume Teil meie käesoleva kirja kättesaamisest teada anda aadressil meeli@theatrum.ee . Siis saame olla kindlad, et etenduste ärajäämist puudutav info on Teieni jõudnud.
 
Vabandame ebamugavuste pärast ning püsige terved!
 
Kui asendusetenduste uued ajad ei sobi, ostetakse piletid tagasi 22. veebruarini. Piletilevist PDF-pileti ostnutel palume piletite tagasiostuks ühendust võtta Piletilevi kontoriga tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimustenumber. Müügipunkti pileteid saab tagastada ka Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K ja Viru Keskus.
 
FELICITAS
 
Autor ja lavastaja: Andri Luup
Kunstnik: Brigita Viik
Helilooja: Tõnis Leemets
Valguskunstnik: Emil Kallas 
Produtsent: Ere Naat 
 
Osades: Riina Maidre, Liina Olmaru, Jan Uuspõld, Maria Peterson, Külli Reinumägi, Tarmo Song või Helvin Kaljula 
 
 
Kuidas omas kodus õnnelikuks saada? Mis tingimusi, eeltingimusi või leppeid peaks selleks täitma? Kes selle õnne peaks õuele tooma?
 
“Felicitas” on lugu üllatavast olukorrast, mis meid kõiki kodus võib tabada, kui mitte täna, siis vähemalt 10 aasta pärast. Kuidas suhtuda uutesse rollidesse, ülesannetesse kodus, mehesse, naisesse, nüüdisaja tõlgendustesse? 
 
Me püüame enese üksindust küll huumoriga võtta, küll sõprade abiga võita, aga see ei taha alati õnnestuda, kui asi kisub naljast kaugele ja armukadedus hakkab meid närima. “Felicitas” on omamoodi koomiline lukuaugulugu, läbilõige meie elamisse käesoleval ajastul. Reaalsus, mis on samahästi kui käega katsutav ja nii ilus, et mõjub ebareaalsena. 
 
Etenduse lõpp on kell 21.15
 
 
Etenduses kasutatakse vilkuvat valgust.