Free Flow Studio tasuta proovitrennid! Бесплатные пробные тренировки от студии Free Flow!

Ootame sind meie stuudiosse proovima erinevaid tantsustiile! Kõikide stiilide proovitreeningud on koolivaheajal tasuta. Registreerimine ei ole vajalik.

Meie stuudio pakub üle 15 erineva tantsustiili: contemporary, hip-hop, house, lyrical jazz, akrobaatikabteiktants jne. Kõik meie tantsustiilide info leiad ka meie kodulehelt

Lisaks tantsutreeningutele leiad meie juurest ka teatritunnid, hääleseade ja improvisatsiooni ning pilliõppe ja koori.

Vanus: treeningud on mõeldud nii algajatele kui ka edasijõudnutele igas vanuses
Töökeel: eesti, inglise, vene
Piletiinfo: proovitreening on tasuta!

Free Flow Studio on vanalinnas asuv soe ja üksteist toetav seltskond nii algajale kui professionaalile. Meilt leiad tantsu- ja teatritunnid, hääleseade ja improvisatsiooni, pilliõpe ja koori. Õppida saab nii enda jaoks kui ka võistlusteks ja esinemisteks. Teeme koostööd erinevate teleproduktsioonidega, filmime videosid, käime võistlustel ja anname etendusi kaks korda aastas - tegevust jätkub! Ükskõik, mis suuna meie juures valid, lubame, et kogu Free Flow pere toetab sind sinu unikaalse stiili leidmisel ja arendamisel. Igaüks on eriline, igaühel on midagi, mida jagada ja näidata. 

***

Дорогой друг!


Ждём тебя в нашей студии, пробовать разные танцевальные направления. Пробная тренировка в каждом стиле бесплатная и не требует предварительной регистрации.

Наша студия предлагает более 15 разных танцевальных стилей: hiphop, house, aкробатика, breakdance, contemporary и другие.

Возраст: без возрастных ограничений
Рабочий язык: эстонский, английский, русский
Цена: пробная тренировка бесплатно

До встречи в студии Free Flow!

Korraldaja
Free Flow Studio
info@freeflowstudio.eu, kontakttelefon: +37256631967

Katusüritus

Suvekalender »