1

Galakontsert ''Kummardus Jaak Joalale''

Galakontsert „Kummardus Jaak Joalale“

Novembris on Jaak Joala muusika austajad oodatud suurtele galakontsertidele, kus legendaarse laulja lugusid esitavad Koit Toome, Valter Soosalu, Ivo Linna ja Jassi Zahharov koos ansambliga Radar!

Jaak Joala poolt esitatud laulud on eestlaste südameid võlunud juba aastakümneid, sest publik armastab tema ajatute lugude imeilusaid tekste ja kauneid meloodiaid. Just seetõttu on Joala hitid veel tänapäevalgi paljude hinnatud kodumaa muusikute repertuaaris. Nii Koit, Valter, Ivo kui Jassi on unustamatu meistri laule laulnud oma kontsertidel juba aastaid ning neil galaõhtutel kõlavad nende esituses Jaak Joala parimad lood. Kontserdil kuuleb nii estraadilaule kui ka Joala rokilikumaid palasid.

Lauljaid saadab kontsertidel Jaak Joala ansambel Radar, mis taasühineb nendeks neljaks õhtuks, ning publik saab õhtu jooksul nautida ka ehtsat vana head Radari fusionit.

Tule kuula Jaak Joala aegumatut muusikat Tartus, Tallinnas, Pärnus ja Moostes!

Sündmuse koduleht: www.kontsert.ee

15. novembri kontserdil Alexela kontserdimajas ei saa kaasa teha Jassi Zahharov, tema asemel laulab René Soom. Korraldaja jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.

14.11 kl 19 - Vanemuise kontserdimaja

15.11 kl 19 - Alexela kontserdimaja

16.11 kl 19 - Pärnu kontserdimaja

24.11 kl 18 - Mooste mõisa folgikoda

Korraldaja
Tartu Kontsert OÜ
lauri@koncert.ee,