Galerii Positiiv näitusteprogrammi 6. näitus Kristel Schwede "Enne ja pärast"

Galerii Positiivi galerist Kristel Schwede näitus "Enne ja pärast" on dokumentatsioon ja kokkuvõte EV100 näituseprogrammi kuulunud näituste ettevalmistustöödest ja kokkupakkimistest.


Galerii Positiiv kuues näitus sarjast "Sada kunstimaastikku" on Kristel Schwede "Enne ja pärast" (Before and After). Tegemist on dokumentatsiooniga nelja galeriis Positiiv toimunud EV100 kunstinäituse installeerimisest ja kokkupakkimisest: Reet Sau "Siin on mu süda" (mai 2017), Ülle Saatmäe "Vaateväli" (september 2017), Maarja Mäemets "aega on küll" (oktoober 2017), Kristino Rav "Hämarala seniidis" (november 2017).

Mustvalge fotoreportaaž on emotsionaalne rännak näituste ettevalmistamisega seotud pingelisse ning loominguliselt laetud aega ja galeristi kirglik üritus materialiseerida ning pikendada kunstinäituse ruumilis-efemeerset olemust.

Kristel Schwede on galerii Positiiv galerist ja kuraator, fotoajakirja Positiiv (ilmunud alates 2010) peatoimetaja ja väljaandja. "Enne ja pärast" on K.Schwede esimene isikunäitus.

Foto: Kristel Schwede. Reet Sau näituse "Siin on mu süda" ettevalmistused galeriis Positiiv. 04.05.2017.

Korraldaja
EV100 kunstiprogramm
kontakttelefon: