The GEORGE MICHAEL Legacy Live Show

Hea kontserdi külastaja!
 
Kahjuks peame tühistama 16. detsembril 2020.a Alexela Kontserdimajas toimuma pidanud GEORGE MICHAEL The Legacy Live Show (UK) kontserdi. Kuid seoses tekkinud ebamugavustega me pakume teile ERIVÕIMALUST:
 
 1. PILETI VAHETUST (samas väärtuses mis oli eelnevalt ostetud pilet) ükskõik millise meie poolt korraldatava kontserdi pileti vastu ja LISAKS veel 1 TASUTA PILET (samas väärtuses mis oli eelnevalt ostetud pilet) ükskõik millise meie poolt korraldatava kontserdile.
NB! Pakkumine kehtib neile, kes on nõus pileti vahetamisega.
 
 
Kui Te ei soovi pakutud võimalust kasutada, siis tagastame Teile tasutud raha.
 
Pileti vahetamiseks/tasuta pileti saamiseks/raha tagasi saamiseks palun täitke alljärgnevad väljad ja saatke aadressile tagasiost@piletilevi.ee  hiljemalt 31.12.2020:
 
 1. Tühistatud sündmus:
 2. Ostja ees- ja perekonnanimi:
 3. Ostetud Pileti ID number:
 4. Soovin saada piletivahetust JAH või EI (kui jah, siis millisele üritusele ja mis kohale (kuid jätame endale võimaluse koha muutmiseks kui pileti väljastamise hetkeks on see koht juba hõivatud)):
 5. Soovin saada tasuta pileti JAH või EI (kui jah, siis millisele üritusele ja mis kohale (kuid jätame endale võimaluse koha muutmiseks kui pileti väljastamise hetkeks on see juba hõivatud)):
 6. Soovin tagastust JAH või EI:
  1. Kui JAH ning oled ostnud e-poest siis kirjuta tellimuse number. Raha tagastame samale kontole, kust ost on sooritatud.
  2. Kui JAH ning oled ostnud müügipunktist siis lisa
     1. Saaja ees- ja perekonnanimi:
     2. Panga nimi, aadress, SWIFT:
     3. Kontonumber (IBAN):
 
Saadame uued piletid hiljemalt 15. jaanuariks 2021.
 
 
** Ostja poolt edastatud isiklikud andmed kasutatakse ainult pileti vahetamise/väljastamise ja raha tagastamise eesmärgil. Olles täitnud väljad ja edastades neid aadressile tagasiost@piletilevi.ee, nõustub ostja sellega, et tema isiklike andmeid töödeldakse käsitsi ülalpool  kirjeldatud eesmärgil**
 
Oleme väga tänulikud, kui otsustate toetada Eesti meelelahutusvaldkonda sellel keerulisel ajal ja valite pileti vahetamise võimalust. Me vabandame tekkinud ebamugavuste pärast.
 
Lugupidamisega,
Korraldaja
DukeBox Promotions OÜ

 

Imeline võimalus nautida maailma ühe parima laulja ja laulukirjutaja loomingut

Kontsert „George Michael Legacy“ on imeline võimalus nautida maailma ühe parima laulja ja laulukirjutaja loomingut. George Michaeli laule kannavad ette rahvusvahelise tunnustuse võitnud Wayne Dilks ja tema kaheksaliikmeline bänd. 35 aastat kattev rännak muusikas, mis hõlmab hitte nii Whami ajastust kui ka Michaeli soolokarjäärist. See on kahetunniline kaasahaarav vaatemäng, mille käigus kõlavad armastatud palad, nagu „Club Tropicana“, „I’m Your Man“, „Faith“, „Fast Love“, „Outside“, „Freedom“, „A Different Corner“, „Father Figure“, „Careless Whisper“ ja paljud teised.

Kohtume 16. detsembril 2020 Alexela kontserdimajas!