1

Haabersti välikino

 

Haabersti Linnaosa Valitsus kutsub kõiki filmihuvilisi välikinno!


Väliskinoseanss toimub 18.augustil algusega kell 21:00 Väike-Õismäe tiigi kaldal amfiteatris.


Kui te olete üks neist, kellel eesti mängufilm "Talve." veel nägemata, siis soovitame soojalt."Talve" on viimane peatükk Oskar Lutsu Paunvere lugude põhjal valminud filmide reas. Oleme jõudnud 1942. aastasse. Pärast punaste taandumist on Eestis kehtestatud Saksa kord. Vaatamata võimude vahetusele jääb inimloomus endiseks – armastatakse, pidutsetakse, tülitsetakse ja lepitakse. Lutsulikke vimkasid täis loo käivitab Arno Tali poja, Arnoldi, naasmine kodutallu. See sündmus puhub Paunvere noorte vahel lõkkele kirgliku armukolmnurga. Lõbusates intriigides on oluline koht ka vanemal põlvkonnal, kus Teele, Kiir ja teised armastatud tegelased omavahel hoogsalt maid jagavad.
“Talve" jõudis ekraanile täpselt 50 aastat pärast “Kevade” esilinastumist, andes Paunvere-saagale väärika ja helge lõpu
Osades: Riina Hein, Margus Lepa, Henessi Schmidt, Karl Robert Saaremäe, Franz Malmsten, Saara Nüganen, Märt Koik, Harry Kõrvits, Meelis Rämmeld, Kersti Tombak jt. Filmi stsenarist on Martin Algus ning režissöör on Ergo Kuld.
Soovitame võta kaasa pleed ning istumispadi. Registreerumist ei ole vaja. Amfiteatri põhiosa mahutab 800 külastajat ning külgtiivad mahutavad veel lisaks 250 inimest.

Sissepääs on tasuta. Film on eesti keeles ja venekeelsete subtiitritega

Korraldaja
Haabersti Linnaosa Valitsus
haabersti@tallinnlv.ee, kontakttelefon: 6404800