1

HEIKI TOMSON: Teadlik hingamine kui vaimse tervise nurgakivi

N, 04.02.21 kell 18:00
Kadaka Konverentsid
Kadaka tee 4, 10621 Tallinn, Estonia

Koolitussarja "Tervise teerajad" esimesel veebruarikuu koolitusel tutvustab teadliku hingamise kasusid vaimsele tervisele hingamise treener ja terapeut Heiki Tomson.

---

Paljusid niinimetatud keha ja meele tahtmatuid, automaatseid või alateadlikke tegevusi on võimalik teadvustada ja tuua enda kontrolli alla. Harjumusteadust ja hingamise füsioloogiat kombineerides saame õppida oma teadlikkust ja energiat jälgima, kontrollima ja suunama. Seda saavutades on meil võimalus ühenduda vooseisundisse, mida nimetavad nii sportlased kui artistid „getting into the zone”, ning saame asuda tugevdama oma närvi- ja immuunsüsteemi.

Seminaris tutvume oma keha ja meele süsteemiga: teeme seda läbi teadliku hingamise igale osalejale sobivalt ja turvaliselt. Vaatleme üheskoos, mis oleks, kui me kasutaks hingamist kui portaali elujõu ja inspiratsiooni kasvuks? Me ei suru maha hirmusid, mida oma elus tunneme, vaid astume turvaliselt sammu edasi, jõudes sügavama äratundmiseni. Nii, läbides selle nihke, saame teadlikult hakata kogema sügavamat enesekindlust ja entusiasmi elus ette tulevates väljakutsetes.

---

HEIKI TOMSON on hingamise treener ja terapeut. Ta on praktiseerinud teadlikku hingamist 2014. aastast, läbinud Dan Brulé teadliku hingamise meisterlikkuse 7-astmelise koolituse ning õppinud Sami Mälkiä ja Sudir Tiwari juures pranayama hingamist. Ta on saanud Body Awareness Institute’is Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise rahvusvahelise praktiku sertifikaadi.

Heiki on läbi viinud teadliku hingamise töötube ja kursuseid nii eraisikutele kui firmadele Eestis, Saksamaal ja Türgis. Heiki eesmärk on ühendada inimesed oma kõrgema potentsiaaliga läbi teadliku hingamise praktikate ja kehatöö.

---

Koolitus kestab 2 tundi ja toimub eesti keeles. Pääsmed hinnaga 25 € on saadaval Fientas (fienta.com/et/teadlik-hingamine-kui-vaimse-tervise-nurgakivi?ref=huvi) ja Piletilevi müügipunktides (lisandub Piletilevi vahendustasu).

Kadaka Konverentside koolitussari on ellukutsutud, et anda huvilistele võimalus läheneda "tervisele" erinevatest vaatenurkadest, et leida oma tõde tervislikust elust ja tervisest. Tutvu sarja teiste koolitustega siin - facebook.com/1196330940742114

---

Koolitusi läbi viies jälgime ise ja kutsume üles ka teid jälgima järgmiseid juhiseid oma terviste hoidmiseks:
- Haigena püsime kodus - ka siis, kui haigusnähud on kerged!
- Peseme ja desinfitseerime käsi! Vastavad võimalused on meie koolitusruumides olemas.
- Hoiame distantsi ja kanname maski! Toolid on koolitusruumis hajutatud, maskid on saadaval ka registreerimislauas.
- Hoiame ennast ja lähedasi ning kasutame ametlikku mobiilirakendust - lae see alla lehelt hoia.me!

Korraldaja
Kadaka Konverentsid
leelo@kadakakonverentsid.ee,

Katusüritus

Tervise teerajad »